Dolfos ArthroDol

Nowy produkt

Dolfos ArthroDol to tabletki przeciwbólowe dla psa. Harpagophytum procumbens (Czarci pazur) wspomaga ruchliwość (pracę układu mięśniowo-szkieletowego) psów, wykazuje silne działanie przeciwbólowe.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

24,90 zł brutto

Opis produktu

Dolfos ArthroDol aby ruch nie był już problemem 


Problemy z układem ruchu dotykają nie tylko psy starsze czy schorowane ale także młode szybko rosnące. Kłopoty z poruszaniem się i pojawiający się ból obniża komfort życia naszego pupila. Młode psy podatne na różne choroby powinny być odpowiednio zabezpieczane, szczególnie psy ras dużych i olbrzymich, kiedy ich wzrost jest szybki i intensywny. Aby bardziej ochronić młodego psa przed urazami oraz kontuzjami należy także nie zmuszać psa do większego wysiłku a tym bardziej do sportów. Zabezpieczenie młodego psa jest warunkiem koniecznym do utrzymania jego stawów i kości w dobrym stanie. Podawanie odpowiedniej suplementacji uchroni także organizm przed bolesnymi i często pojawiającymi się kulawiznami. Starsze psy borykające się już z problemami układu ruchu do diety podstawowej muszą mieć dołączoną suplementacje chroniące stawy. Dolfos ArthroDol ma właściwości wspomagające a przede wszystkim wykazują działania przeciwbólowe. U psów cierpiących na dysplazje stawów biodrowych czy też zwyrodnienia kręgosłupa jest to najważniejszy czynnik, wpływający korzystnie na organizm. Preparat jest w postaci tabletek dlatego jest łatwy do podania. Ma świetne właściwości wspomagające układy ruchowe, odpowiada także za pracę mięśniowo- szkieletową. Jego główną zaletą jednak jest silne działanie przeciwbólowe.

Dolfos ArthroDol imponujący skład gwarancją zdrowych stawów

Dolfos ArthoDol ma doskonałe proporcje oraz świetny skład. Głównym i najważniejszym składnikiem jest czarci pazur. Jego działania są imponujące, pewne i sprawdzone przez wielu użytkowników. Czarci pazur inaczej diabelski pazur jest całkowicie naturalnym składnikiem nie zawiera żadnych dodatków ani barwników. Jego główną zaleta jest działanie przeciwbólowe ale także przeciwzapalnie. Świetny środek na łagodzenie bólu u psów ze schorzeniami. Ma doskonałe właściwości oczyszczające, skutecznie usuną toksyny z organizmu każdego psa. Korzystnie również wpływa na układ trawienny, reguluje go dzięki czemu usprawnia jego funkcjonowanie. Do tego składniku dodano MSM czyli metylosulfonylometan. Naturalny składnik, bezpieczny dla psiego organizmu. Usprawnia działanie a także wprowadza większą elastyczność ruchu. Takie właściwości skutecznie poprawią ruchowość a co za tym idzie nasz pies stanie się bardziej aktywny fizycznie. Dolfos ArthoDol jest produktem uśmierzającym ból oraz redukuje pojawiające się problemy z układem ruchu. Bogaty oraz imponujący skład jest idealnym rozwiązaniem aby stawy naszego psa były zabezpieczone a on sam stał się energiczny oraz szczęśliwy.

Skład Dolfos ArthroDol

Harpagophytum procumbens 350 mg
MSM (metylosulfonylometan) 400 mg.

Składniki analityczne
Białko surowe 63,2%, Włókno surowe 20,9%, Oleje i tłuszcze surowe 0%, Popiół surowy 19,2%

Skład
suszone drożdże piwne, celuloza, stearynian magnezu, MSM

Dodatki
(2b) Harpagophytum procumbens (Czarci pazur).

Dawkowanie Dolfos ArthroDol

1 tabletka na 20 kg masy ciała dziennie.

Opakowanie: 30 tabletek, 90 tabletek. 

Więcej informacji

Producent:Dolfos
Rodzaj:Tabletki
WłaściwościPrzeciw bólowe
Przeznaczenie:dla psa
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Dolfos ArthroDol

Dolfos ArthroDol

Dolfos ArthroDol to tabletki przeciwbólowe dla psa. Harpagophytum procumbens (Czarci pazur) wspomaga ruchliwość (pracę układu mięśniowo-szkieletowego) psów, wykazuje silne działanie przeciwbólowe.

Produkty powiązane