Dolfos AmylaDol NaTrawienie Dla Psów

Nowy produkt

Dolfos AmylaDol to dietetyczna karma uzupełniająca dla psów i kotów.
Wyrównuje zaburzenia trawienia. Zalecana przy zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

36,98 zł brutto

Opis produktu


Dolfos AmylaDol i zaburzenia trawienne zostają wyrównane

Problemy trawienne zdarzają się coraz częściej u naszych czworonogów. Mogą one wystąpić na wskutek zjedzenia czegoś nieświeżego, dokarmiania ze stołu czy też zjedzenia znalezionych resztek. Dokarmianie resztkami ma niekorzystny wpływ na cały organizm, psy zawsze źle reagują na jedzenie przyprawione. Pomimo istniejących mitów karmienie psa kośćmi ma również negatywny wpływ na układ pokarmowy. Pomimo iż, psy są bardzo często zachwycone taką formą przysmaku mogą one powodować negatywne skutki zdrowotne. Małe i drobne kości mogą powodować podrażnienia a nawet przebicie przełyku. Znalezione przysmaki na spacerze to prawdziwa zmora dla właściciela a za to dla psa fajna nagroda i ciekawa zabawa. Wyrzucone jedzenie to zawsze niebezpieczeństwo dla naszego pupila. Mogą nie tylko sprawdzić, że nasz pies będzie miał problem trawienny ale bardzo często takie znaleziska mogą powodować poważne zatrucia.

Dolfos AmylaDol aby przyswajanie było łatwiejsze

Problemy trawienne najczęściej przytrafiają się po posiłku, który nie został przyswojony przez układ pokarmowy. Objawy najczęściej się pojawiające to biegunki, uporczywe wymioty, ogólne osłabienie, pupil może stać się także nerwowy ale za to wyciszony. W trakcie zaburzeń trawiennych ważna jest odpowiednia dieta a także odpowiednio dobrana suplementacja. Dolfos AmylaDol to dietetyczna karma uzupełniająca, przeznaczona dla psów i kotów. Szczególnie polecana dla zwierząt mających problemy z układem trawiennym. Zalecany także przy niewydolności trzustki. Preparat oparty jest o składnik enzymu. Jest to najlepszy czynnik poprawiający działanie układu trawiennego. Znacznie przyczyni się po poprawy samopoczucia psa. Dzięki swoim właściwościom enzymy odpowiadają za energię, przemianę metabolizmu a także skutecznie oczyszczają organizm. Korzyści z tego składniku jest wiele; wspiera układ odpornościowy, pomaga utrzymać odpowiednią wagę psa a także korzystnie wpływa na działanie układu oddechowego, skutecznie także zredukuje problem wzdęć i zaparć a także poprawi stan zębów i dziąseł. Główne enzymy to amylaza, lipaza oraz proteazy. Amylaza rozkłada skrobię a także skutecznie strawi skrobię w organizmie. Lipaza pomaga strawić tłuszcze natomiast proteaza strawi i rozkłada białko. Dolfos AmylaDol to najlepsze rozwiązanie na poprawne działanie układu trawiennego. Łatwo przyswajana a co najważniejsze bezpieczna dla psiego i kociego organizmu.

Skład Dolfos AmylaDol

1k-Enzymy
Amylaza 13 400 j.Ph.Eur.
Lipaza 9 200 j.Ph.Eur.
Proteazy 960 j.Ph.Eur

Maltodekstryna, stearynian magnezu.


Składniki analityczne
Białko surowe 0,5%, Włókno surowe 0,2%, Oleje i tłuszcze surowe 0%, Popiół surowy 35,4%, Wapń 0%, Fosfor 0%, Sód 0%. 

Dawkowanie Dolfos AmylaDol

Koty i małe psy: 1 tabletka dziennie
psy średnie: 2 tabletki dziennie
psy duże: 3 tabletki dziennie.

Podawać przed posiłkiem.
Zalecany czas stosowania: od 3 do 12 tygodni, jednak w przypadku chronicznej niewydolności trzustki - przez całe życie zwierząt. Przed użyciem zaleca się konsultację z lekarzem weterynarii.

Opakowanie: 90 tabletek. 

Więcej informacji

Producent:Dolfos
Rodzaj:Suplement diety
WłaściwościKarma uzupełniająca
Opakowanie:90 tabletek

Opinie

Napisz opinię

Dolfos AmylaDol NaTrawienie Dla Psów

Dolfos AmylaDol NaTrawienie Dla Psów

Dolfos AmylaDol to dietetyczna karma uzupełniająca dla psów i kotów.
Wyrównuje zaburzenia trawienia. Zalecana przy zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki.

Produkty powiązane