Dolfos UrinoDol Mini Ochrona Układu Moczowego

Nowy produkt

Tabletki Dolfos UrinoDol Mini - Karma dietetyczna, uzupełniająca dla kotów i małych psów. Naturalne wzmocnienie układu moczowego.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

31,89 zł brutto

Opis produktu

Dolfos UrinoDol Mini aby układ moczowy funkcjonował poprawnie

Zapalenie pęcherza moczowego u psa spowodowane jest głównie zarazkami, wirusami i bakteriami. Schorzenie to jest dość bolesne i nieprzyjemne dla naszego czworonoga. Problem z układem moczowym charakteryzuje się głównie z kłopotliwym oddawaniem moczu. Wyraźnie widać, ze potrzeba fizjologiczna sprawia psu ból. Zazwyczaj zapalenie pęcherza występuje u psów starszych ale może się problem ten pojawić również u psów młodszych. Jednak u nich jest on spowodowany urazami nie chorobami. Prawidłowa diagnoza oparta jest na badaniu moczu. Leczenie zazwyczaj jest długotrwałe i wymaga odpowiednich leków a w późniejszym czasie odpowiedniej suplementacji aby zapobiec nawrotom oraz wzmocnić funkcjonowanie. Suplementy muszą zawierać sprawdzone składniki o odpowiednim działaniu leczniczym. U kotów zakażenie dróg moczowych praktycznie nie występuje jednak u nich głównym i dość częstym problemem są kamienie w układzie moczowym. Należy pamiętać, że problemy moczowe są chorobami o charakterze nawrotowym. U samców niewykastrowanych najczęściej spotykanym problemem jest prostata. Coraz częściej można spotkać u psów przerost prostaty, objawia się on głównie nawracającymi infekcjami dróg moczowych, problematyczne oddawanie moczu a nawet kału oraz pojawienie się krwi w moczu. Psy z chorym układem moczowym zazwyczaj oddają go w małych ilościach ale częściej. Dochodzi także do niekontrolowanego załatwienia potrzeb fizjologicznych.

Dolfos UrinoDol Mini najlepsze uzupełnienie kociej i psiej diety

Dolfos UrinoDol Mini jest preparatem o charakterze uzupełniającym kocią i psią dietę. Skutecznie wspomaga działanie układu moczowego a także minimalizuje pojawianie się kamieni. W znacznym stopniu eliminuje toksyny i bakterie w moczu. Coraz częściej i chętniej stosowany w przypadku psów już chorych ale także jako suplement chroniący i osłaniający układy moczowe, psów i kotów. W składzie można znaleźć również naturalne elementy, stosowane także w dietach ludzkich. Wyciąg z pietruszki to składnik, który wykazuje działania moczopędne. Ma świetne właściwości trawienne, dzięki niej nie wystąpi uczucie przejedzenia. Wspomaga pracę wątroby a także oczyszcza organizm z toksyn. Dolfos UrinoDol Mini zawiera także kwas hialuronowy, jest to niezbędny środek dla psów obciążonych dodatkowo schorzeniami układu ruchu. Wyciąg z żurawiny to kolejny istotny składnik, który działa kojąco na zaburzenia układu moczowego. Skutecznie leczy stany zapalne oraz bakteryjne, dzięki regularnemu stosowaniu stabilizuje błonę śluzową układu moczowego. Preparat zawiera bogaty skład, który skutecznie wzmocni każdy układ moczowy a także oczyści go z niepożądanych toksyn. Naturalne składniki dodatkowo osłonią błonę śluzową a także wzmocni układ moczowy.

Skład Dolfos UrinoDol Mini

Suszone drożdże piwne, glukozamina, produkty przetwarzania roślin - wyciąg z żurawiny, wyciąg z pietruszki, kwas hialuronowy, maltodekstryna, stearynian magnezu. 

Zawartość i rodzaj substancji zakwaszających mocz w 1 tab
Glukozamina 50 mg
Wyciąg z żurawiny 250 mg

Informacje dodatkowe
Wyciąg z pietruszki 50 mg/tab.
Kwas hialuronowy 5 mg/tab.

Składniki analityczne
Białko surowe 19,2%, Włókno surowe 9,2%, Oleje i tłuszcze surowe 0,7%, Popiół surowy 17,4%, Wapń 4,1%, Fosfor 3,2%, Sód 0,7%, Magnez 0%, Potas 0%, Chlorki 1,2%, Siarka 0,1%.

Dawkowanie Dolfos UrinoDol Mini

1-2 tabletki dziennie. Zalecany czas stosowania: do 6 miesięcy. Przed użyciem zaleca się konsultację z lekarzem weterynarii.

Opakowanie: 60 tabletek. 

Więcej informacji

Producent:Dolfos
WłaściwościUkład moczowy
Opakowanie:60 tabletek

Opinie

Napisz opinię

Dolfos UrinoDol Mini Ochrona Układu Moczowego

Dolfos UrinoDol Mini Ochrona Układu Moczowego

Tabletki Dolfos UrinoDol Mini - Karma dietetyczna, uzupełniająca dla kotów i małych psów. Naturalne wzmocnienie układu moczowego.

Produkty powiązane