Dolfos HemoDol

Nowy produkt

Dolfos HemoDol to preparat dla psów stosowany w stanach niedoboru żelaza i innych składników mających wpływ na prawidłową gospodarkę krwi.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

29,99 zł brutto

Opis produktu

Dolfos HemoDol pewne leczenie a skuteczne uzupełnienie 

Anemia jest coraz częściej pojawiającą się chorobą a także bardziej rozpoznawalną u psów i kotów. Niektóre psy mają predyspozycje genetyczne do zapadania na tą przypadłość. U kotów pojawia się podczas innych chorób np. podczas białaczki. Właściciele psów nie od razu są w stanie rozpoznać anemię u swojego pupila. Diagnoza prawie zawsze jest podawana podczas badań krwi. Objawy które mogą towarzyszyć anemii u psa to zazwyczaj; brak apetytu, silne wymioty, częste i uporczywe biegunki, szybszy oddech czy też nieprzyjemny zapach z pyska. Jeżeli nasz pupil ma podobne objawy ważne jej jego przebadanie pod tym kątem. Anemia może wystąpić z kilku przyczyn. Pojawić może się po przebytym urazie mechanicznym a nawet po zabiegu chirurgicznym. Również wtedy gdy nasz pupil ma pasożyty w układzie pokarmowym. Leczenie psa z anemią zależy zawsze od lekarza weterynarii. Każdy pies przechodzi choroby inaczej, dlatego trzeba indywidualnie dobrać leczenie do każdego czworonoga. W przypadkach anemii warto jest uzupełnić organizm odpowiednią suplementacją.

Dolfos HemoDol to ogromne właściwości i najlepsza przyswajalność 

Dolfos HemoDol jest preparatem zalecanym dla psów z anemią a także podczas niedoborów żelaza i innych składników które mają znaczący wpływ na funkcjonowanie organizmu. Preparat występuje w postaci tabletek dlatego jest łatwy do podania. Również dobrze przyswajany przez organizmy, nie powodując przy tym żadnych skutków ubocznych. Preparat ten ma ogromne właściwości uzupełniające. Bogaty skład witamin jest imponujący dlatego też jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem na uzupełnienie pewnych składników. Najważniejszym minerałem jest zdecydowanie witamina K. Jej działanie odpowiada za prawidłowe krzepnięcie krwi, jej brak powoduje właśnie anemię oraz krwawienie w układzie pokarmowym. Witamina C odpowiada za witalność, polecana szczególnie dla psów po przebytych urazach oraz po przebytych chorobach. Witamina B poprawia aktywność jej brak za to spowoduje utratę kondycji oraz znaczący spadek witalności. Polecany także dla psów starszych, mających problem z układem trawiennym. Dodatkiem do składu jest niacyna. Znana również jako witamina PP, odpowiada ona za zdrową skórę a także za lśniącą i gładką sierść. Dolfos HemoDol jest najlepszym sposobem na szybkie i zdrowe uzupełnienie pewnych substancji. Dzięki jej działaniom organizm psa będzie chroniony a on sam stanie się aktywniejszy.

Skład Dolfos HemoDol

Witaminy, prowitaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu:
Witamina C 30 mg
Witamina K 250 µg
Witamina B1 1 500 µg
Witamina B2 1 500 µg
Witamina B6 1 200 µg
Witamina B12 15 µg
Niacyna 3 000 µg
Kwas pantotenowy 1 200 µg
Kwas foliowy 5 000 µg.

Mieszanki pierwiastków śladowych

Żelazo (siarczan żelaza*H2O) 7 000 µg, Żelazo (chelat żelazowy wodzianu glicyny) 3 000 µg, Miedź (siarczan miedzi*5H2O) 700 µg, Miedź (chelat miedziowy wodzianu glicyny) 300 µg, Cynk (siarczan cynku*H2O) 5 000 µg, Cynk (tlenek cynku) 2 000 µg, Cynk (chelat cynkowy wodzianu glicyny) 3 000 µg.

Składniki analityczne w 1 tabletce
Białko surowe 26,5%, Włókno surowe 0,1%, Oleje i tłuszcze surowe 1,2%, Popiół surowy 17%.

Opakowanie: 90 tabletek. 

Więcej informacji

Producent:Dolfos
Rodzaj:Suplement diety
WłaściwościKarma uzupełniająca
Opakowanie:90 tabletek

Opinie

Napisz opinię

Dolfos HemoDol

Dolfos HemoDol

Dolfos HemoDol to preparat dla psów stosowany w stanach niedoboru żelaza i innych składników mających wpływ na prawidłową gospodarkę krwi.

Produkty powiązane