VetExpert Hepatiale Forte Large Breed Duże Psy

Nowy produkt

VetExpert Hepatiale Forte Large Breed to preparat stosowany w przypadku problemów związanych z wątrobą u psów ras dużych.

Więcej szczegółów

45,89 zł brutto

Opis produktu

Hepatiale Forte Large Breed to pomoc przy niewydolności wątroby u zwierząt

Preparat jest stosowany w przypadku stwierdzonej niewydolności wątroby lub w wypadkach zaburzeń czynnościowych tego narządu u psów ras dużych powyżej 25 kg wagi. Dwie główne substancje aktywne to fosfolipidy oraz ornityna. Fosfolipidy są estrami nienasyconych kwasów tłuszczowych. Posiadają one właściwości ochrony i regulacji komórek wątroby. Dostarczone do ustroju wbudowują się w hepatocyty powodując szybką regenerację. Pełnią również ważną rolę w wchłanianiu witamin zawartych w tłuszczach dostarczanych do organizmu. 

Ornityna bierze udział w rozkładzie aminokwasów amoniaku w mocznik co zmniejsza jego toksyczność.

Skład: Nasiona oleiste, owoce oleiste i ich produkty pochodne. Fosfolipidy (phospholipidum ex soja) zawierające fosfatydylocholinę, ornityna w postaci L-asparginianu L-ornityny

Analiza: białko surowe 34,6%, tłuszcz surowy 14,1%, popiół surowy 1,9%, włókno surowe 24,7%, wilgotność 5%.

Dawkowanie Hepatiale Forte Large Breed

Jedna tabletka na dobę na 25 kilogramów masy ciała zwierzęcia. Tabletki mogą być dowolnie rozkruszane i łamane. Najlepiej podawać rozkruszone w posiłku czy to w przypadku suchej czy mokrej karmy. Jeżeli dawkowanie dzienne wymaga zastosowania więcej niż jednej tabletki można podzielić podanie na dwie lub trzy porcje.

Opakowanie zawiera 40 tabletek zamkniętych w plastikowym słoiczku. Przed rozpoczęciem stosowania preparatu lub przed przedłużeniem jego stosowania należy skonsultować się z lekarzem weterynarii. Dawka i sposób podawania może zostać zmieniony zgodnie z zaleceniami weterynarza. 

Hepatiale Forte należy przechowywać w temperaturze do 25 stopni Celsjusza, w suchym miejscu.

Więcej informacji

Producent:VetExpert
Opakowanie:40 tabletek
Przeznaczenie:Psy dużych ras
Ilość:40 tabletek
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

VetExpert Hepatiale Forte Large Breed Duże Psy

VetExpert Hepatiale Forte Large Breed Duże Psy

VetExpert Hepatiale Forte Large Breed to preparat stosowany w przypadku problemów związanych z wątrobą u psów ras dużych.

Produkty powiązane