VetExpert Joints & Mobility Stawy i Mobilność

Nowy produkt

VetExpert Joints & Mobility to suplement diety dla psów i kotów wspomagający przy zaburzeniach funkcji chrząstek stawowych.

Więcej szczegółów

29,50 zł brutto

Opis produktu

VetExpert Joints & Mobility to preparat wspomagający regenerację chrząstki stawowej

Zwierzęta w fazie szybkiego wzrostu mogą mieć problemy ze stawami. Najkorzystniejsze dla rozwoju zwierzęcia jest przyjmowanie pokarmu w formie mleka matki jak najdłużej, wówczas budulec kostno-stawowy jest najlepiej odżywiony, a do organizmu dostarczany jest wapń i wszystkie niezbędne do zdrowego rozwoju kota czy psa witaminy i minerały. Zarówno w okresie szybkiego wzrostu, jak i na starość należy suplementować stawy, by zwierzę mogło zachować nieograniczoną sprawność i cieszyć się ze spacerów i aktywności. W jamie stawowej występuje płyn, który powinien zawierać kwas hialuronowy, kolagen i siarczan chondroityny i glukozaminy. Są to substancje odpowiedzialne za ruchliwość, wytrzymałość a także sprężystość chrząstki stawowej. Bez tych substancji możliwe jest kruszenie się chrząstki, a także jej bolesne ścieranie – to ono najczęściej jest odpowiedzialne za przeszywający ból towarzyszący aktywności. VetExpert Joints & Mobility to preparat przeznaczony dla psów i kotów borykających się z problemami ze stawami.

VetExpert Joints & Mobility to doskonały suplement diety dla Twojego pupila

Kapsułki twist off są wypełnione płynną zawartością. Główkę kapsułki można ukręcić, a jej zawartość wylać do miski z pokarmem lub bezpośrednio na język psa lub kota. Jeżeli zwierzę nie ma problemów z połykaniem tabletek, można również kapsułkę podać w całości, ponieważ jest ona jadalna. VetExpert Joints & Mobility to dawka odpowiednich składników mających na celu wzmacnianie stawów czworonoga. Zawarte w składzie preparatu glukozamina i siarczan chondroityny to składniki wpływające na prawidłową pracę stawów. Są one niezbędne do zachowania zdrowia układu ruchowego i czerpania radości z aktywności. Mogą one być dostarczane wraz z pokarmem – jeśli występują w jego składzie. Mogą także być przyjmowane przez zwierzę w postaci suplementów takich jak właśnie VetExpert Joints & Mobility. Jest to preparat wspomagający w sytuacjach, gdy prawidłowe funkcjonowanie stawów i chrząstek stawowych zostaje zaburzone. Kapsułki przeznaczone są dla zwierząt młodych, będących w stadium szybkiego rozwoju i wzmożonego wzrostu, ale także dla zwierząt starszych, miewających problemy ze stawami. VetExpert Joints & Mobility to doskonała propozycja stworzona z myślą o niwelowaniu problemów ze stawami.

Skład VetExpert Joints & Mobility 

2.20.1 olej sojowy, 13.2.8 glukozamina, 9.17.1 siarczan chondroityny, 13.6.2 monosterynian glicerolu, 11.4.7 hialuronian sodu, 2.21.1 lecytyna. Dodatki (g/kg): 3a300 witamina C 50,00 g, 3a700 witamina E 50,00g, 1E551b dwutlenek krzemu 5,00g, 3b mangan 2,00 g. Podawanie: 1 kapsułka do 15 kg, 2 kapsułki powyżej 15 kg masy ciała/dziennie. Kapsułkę Twist Off przeciąć, a następnie jej zawartość wymieszać z karmą lub podać bezpośrednio do jamy ustnej. Zwierzę powinno mieć stały dostęp do świeżej wody. Warunki przechowywania: przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Składniki analityczne: białko surowe – 7,28%, popiół surowy – 10,34%, tłuszcz surowy – 57,77%, włókno surowe – 0,85%, wilgotność – 0,69%.

Więcej informacji

Producent:VetExpert
Rodzaj:Kapsułki twist off
Właściwościpreparat wspomagający stawy
Przeznaczenie:dla psa, kota
Rasa:Wszystkie rasy
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

VetExpert Joints & Mobility Stawy i Mobilność

VetExpert Joints & Mobility Stawy i Mobilność

VetExpert Joints & Mobility to suplement diety dla psów i kotów wspomagający przy zaburzeniach funkcji chrząstek stawowych.

Produkty powiązane