VetExpert Hepatiale Forte Small Breed Małe Psy/Koty

Nowy produkt

Hepatiale Forte Small Breed to preparat stosowany w przypadku problemów związanych z wątrobą u psów małych ras oraz u kotów.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

42,60 zł brutto

Opis produktu

Hepatiale Forte Small Breed to pomoc przy niewydolności wątroby u psów małych ras i kotów

Preparat jest stosowany w przypadku stwierdzonej niewydolności wątroby lub w wypadkach zaburzeń czynnościowych tego narządu. Może być podawany zarówno psom małych ras jak i kotom w dowolnym okresie życia zwierzęcia. Dwie główne substancje aktywne to fosfolipidy oraz ornityna. Fosfolipidy są estrami nienasyconych kwasów tłuszczowych. Posiadają one właściwości ochrony i regulacji komórek wątroby. Dostarczone do ustroju wbudowują się w hepatocyty powodując szybką regenerację. Pełnią również ważną rolę w wchłanianiu witamin zawartych w tłuszczach dostarczanych do organizmu. 

Ornityna bierze udział w rozkładzie aminokwasów amoniaku w mocznik co zmniejsza jego toksyczność. Szczególnie ważną rolę odgrywa ona u kotów. Koty wykorzystują aminokwasy w procesie wytwarzania energii. Ornityna jest także poleca u kotów chorych lub podejrzanych o encefalopatię wątrobową.

Skład: Nasiona oleiste, owoce oleiste i ich produkty pochodne. Fosfolipidy (phospholipidum ex soja) zawierające fosfatydylocholinę, ornityna w postaci L-asparginianu L-ornityny

Analiza: białko surowe 34,6%, tłuszcz surowy 14,1%, popiół surowy 1,9%, włókno surowe 24,7%, wilgotność 5%.

Dawkowanie Hepatiale Forte Small Breed

Jedna kapsułka twist-off na dobę na 5 kilogramów masy ciała zwierzęcia. Główki kapsułek można łamać, a zawartość wycisnąć do posiłku lub bezpośrednio do jamy ustnej zwierzęcia.

Opakowanie zawiera 40 kapsułek twist-off zamkniętych w plastikowym słoiczku. Przed rozpoczęciem stosowania preparatu lub przed przedłużeniem jego stosowania należy skonsultować się z lekarzem weterynarii. Dawka i sposób podawania może zostać zmieniony zgodnie z zaleceniami weterynarza. 

Hepatiale Forte należy przechowywać w temperaturze do 25 stopni Celsjusza, w suchym miejscu.

Więcej informacji

Producent:VetExpert
Opakowanie:40 kapsułek twist-off
Przeznaczenie:Psy małych ras i koty
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

VetExpert Hepatiale Forte Small Breed Małe Psy/Koty

VetExpert Hepatiale Forte Small Breed Małe Psy/Koty

Hepatiale Forte Small Breed to preparat stosowany w przypadku problemów związanych z wątrobą u psów małych ras oraz u kotów.

Produkty powiązane