Dolfos ArthroCollagen

Nowy produkt

Dolfos ArthroCollagen to preparat ochraniający chrząstki stawowe młodych, szybko rosnących psów oraz psów seniorów.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

46,98 zł brutto

Opis produktu

Dolfos ArthroCollagen to doskonały preparat wzmacniający stawy i chrząstki stawowe

Suplementacja stawów to ważny aspekt dbania o psa. Szczególnie narażone na ubytki chrząstki stawowej są szybko rosnące, młode psy dużych ras oraz starsze, starzejące się psy. Młode psy ras dużych powinny przede wszystkim być żywione odpowiednią, pełnoporcjową karmą zawierającą składniki chondroprotekcyjne. Psy starsze, mające problemy z układem trawiennym i układem kostno-stawowym mogą spożywać delikatne karmy oparte na lekkostrawnym mięsie jagnięcym lub indyczym, które również wzbogacone są o glukozaminę i chondroitynę wzmacniającą stawy. Odpowiednio dobrana dieta będzie doskonale uzupełniać braki niezbędnych składników w organizmie pupila. Bywa jednak tak, że właściciel psa nie jest uświadomiony o zagrożeniach związanych ze zbyt szybkim rośnięciem lub starzeniem się pupila. Często w dobrej wierze karmi się psy własnoręcznie przygotowanymi pokarmami, jednak zapomina się o suplementach. W konsekwencji tego po wielu latach takiej diety pies może zacząć mieć problemy ze stawami, a wówczas konieczna jest już suplementacja odpowiednimi tabletkami.

Dolfos ArthroCollagen to preparat zawierający kolagen typu II

Preparat ArthroCollagen zawiera wszystkie składniki niezbędne do wzmacniania stawów i chrząstek stawowych. Każda tabletka zawiera kolagen typu II, kwas hialuronowy i chondroitynę. Wszystkie te składniki znajdują się w chrząstce stawowej i mazi stawowej. Kwasy tłuszczowe Omega-3 wpływają na ograniczenie stanów zapalnych. Witamina C wspomaga syntezę kolagenu. Każda z tych substancji jest wartościowa zarówno dla organizmu młodego jak i starzejącego się psa, ponieważ w obu przypadkach deficyty składników chondroprotekcyjnych mogą doprowadzić do pogorszenia stanu układu motorycznego, częstszych kontuzji, a także uporczywych dolegliwości bólowych. Na każde 20 kg masy ciała przypada jedna tabletka preparatu.

Dawkowanie:

poniżej 20 kg – 1 tabletka dziennie

20-40 kg – 2 tabletki

powyżej 40 kg – 3 tabletki

Skład tabletki Dolfos ArthroCollagen:

Hydrolizowany kolagen typu II 200 mg; Małż nowozelandzki 70 mg; Siarczan chondroityny 60 mg; Kwas hialuronowy 5 mg; Dodatki w 1 tabletce: Witamina C: 25 mg

Składniki analityczne: Białko surowe 61%, Włókno surowe 0,2%, Oleje i tłuszcze surowe 0,5%, Popiół surowy 25%

Więcej informacji

Producent:Dolfos
Rodzaj:Tabletki
Wiek psa:W okresie wzrostu, w okresie starzenia
WłaściwościSuplementacja stawów i chrząstek
Opakowanie:90 tabletek
Przeznaczenie:Dla psów
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Dolfos ArthroCollagen

Dolfos ArthroCollagen

Dolfos ArthroCollagen to preparat ochraniający chrząstki stawowe młodych, szybko rosnących psów oraz psów seniorów.

Produkty powiązane