Mikita Pet Calcium 100 tabletek

Nowy produkt

Mikita Pet Calcium to suplement diety wzbogacający organizm zwierzęcia o trzy związki wapnia.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

11,90 zł brutto

Opis produktu

Mikita Pet Calcium to suplement diety zarówno dla psów i kotów

Odpowiedni bilans witamin i składników mineralnych to klucz do zdrowia każdego organizmu, nie tylko organizmu człowieka, ale także zwierzęcia. Najważniejszym składnikiem dostarczanym z zewnątrz jest białko zwierzęce, dlatego warto wybierać najwyższej jakości karmy, które stale będą uzupełniać braki w organizmie pupila. Wapń jest jednak równie ważny, odpowiada za regulowanie pracy układu nerwowego. Ponadto ma znaczącą rolę w procesie krzepnięcia krwi. Objawami niedoborów wapnia mogą być problemy z sierścią i skórą, jej podrażnienia i inne nie spotykane wcześniej kłopoty. Brak wystarczającej ilości wapnia w organizmie zarówno psa jak i kota objawia się również łamliwością kości i częstymi, bolesnymi kontuzjami. Do objawów wewnętrznych zalicza się natomiast nietrzymanie moczu i częste, przewlekłe wręcz zaparcia. Każda z wyżej wymienionych dolegliwości powinna skłonić właściciela zwierzęcia do sprawdzenia, czy równolegle nie mają miejsca inne objawy sygnalizujące problem.

Mikita Pet Calcium to tabletki dla młodych psów szybko rosnących oraz starszych, które narażone są na problemy z układem kostno-stawowym

Na niedobory wapnia w organizmie mogą cierpieć wszystkie psy niezależnie od wieku. Jednak najbardziej narażone są młode psy i koty – choć przede wszystkim psy dużych ras, szybko rosnące i szybko zwiększające masę ciała. Problem dotyczy także psów starszych, u których stale postępuje osłabianie układu kostno-stawowego. Mikita Pet-Calcium to tabletki cechujące się zawartością trzech różnych związków wapnia, które są łatwo przyswajalne. Pet-Calcium zawiera dodatkowo magnez i witaminę C, która wspomaga odporność całego organizmu psa. Tabletki Mikita to dodatek uzupełniający codzienną dietę.

Stosowanie:

pies, kot: 0,6 g – 1,2 g (1 – 2 tabletek) na 2,5 – 5 kg ciężaru ciała dziennie.

Składniki analityczne w 1 kg:  wapń – 150 g magnez – 35 g sód – 0 g fosfor – 0 g Dodatki w 1 kg: pantotenian wapnia – 4000 mg, witamina C – 1000 mg, przeciwutleniacze.

Skład:  glukonian wapnia 40%, węglan wapniowo-magnezowy 28%, węglan wapnia 14%, sacharoza.

Opakowanie: 100 tabl.

Więcej informacji

Producent:Mikita
Rodzaj:Tabletki
WłaściwościKarma uzupełniająca
Opakowanie:100 tabletek
Przeznaczenie:Wszystkie rasy psów
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Mikita Pet Calcium 100 tabletek

Mikita Pet Calcium 100 tabletek

Mikita Pet Calcium to suplement diety wzbogacający organizm zwierzęcia o trzy związki wapnia.

Produkty powiązane