Francodex Olej z Łososia dla Psa i Kota 200ml

Nowy produkt

FRANCODEX Olej z Łososia to propozycja karmy uzupełniającej dla psów i kotów. Bogaty w wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 dla wsparcia pracy organizmu oraz poprawy kondycji skóry i sierści. 

Więcej szczegółów

36,00 zł brutto

Opis produktu

FRANCODEX Olej z Łososia uzupełniająca karma dla psów i kotów

Olej z łososia jest źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, których organizm nie jest w stanie wytworzyć samodzielnie. Są one niezbędne do jego prawidłowej pracy; wpływają korzystnie nie tylko na kondycję skóry i okrywy włosowej, ale również wykazują między innymi działania przeciwzapalne. Ich niedobór może prowadzić choćby do matowienia sierści, nadmiernego linienia, a także łupieżu, który z kolei powodując uczucie świądu może wywołać intensywne drapanie, a nawet gryzienie, w efekcie czego mogłyby powstać bolesne dla pupila rany. Zapotrzebowanie organizmu na kwasy wzrasta w sytuacjach takich jak ciąża i laktacja, a także długotrwały wysiłek fizyczny lub proces wzrostu u młodych, rozwijających się zwierząt. Dążąc do wyeliminowania ryzyka wystąpienia niedoborów olej z łososia może być codziennym uzupełnieniem diety. Ponadto olej dodany do karmy poprawi jej smak, tym samym wspomagając spożywanie pokarmów przez wybredne psy i koty.

FRANCODEX Olej z Łososia z innowacyjną bezpowietrzną pompką

Olej z łososia proponowany przez firmę FRANCODEX umieszczony został w butelce wyposażonej w bezpowietrzną pompkę. Takie rozwiązanie zapewnia lepszą konserwację preparatu po jego otwarciu. Olej można podać wraz z pokarmem lub bezpośrednio do jamy ustnej zwierzęcia. Dwie pompki odpowiadają 10 kilogramom masy ciała czworonoga. W celu optymalnego uzupełnienia diety produkt należy podać do spożycia raz dziennie. Jedna butelka (200ml) wystarczy na miesiąc stosowania u psów o wadze wahającej się między 10 a 20 kilogramami.

Dawkowanie Podawać raz dziennie. Kot i pies < 10 kg: 2 dawki (naciśnięcia); Pies 10 - 20 kg: 4 dawki; Pies 20 - 30 kg: 6 dawek; Pies > 30 kg: 2 dawki na 10 kg wagi.

Skład FRANCODEX Olej z Łososia: Olej z łososia 99,7%, przeciwutleniacz: alfa-tokoferol.

Składniki analityczne: białko surowe 0%, tłuszcz surowy 99%, popiół surowy 0%, celuloza surowa 0%, wapń 0%, fosfor 0%, sód 0%, podstawowe kwasy tłuszczowe 14,5%, kwasy tłuszczowe omega-6 12,5%, kwasy tłuszczowe omega-3 18,1%, EPA 4,6%, DHA 5,2%.

Więcej informacji

Producent:Francodex
Rodzaj:Suplement diety
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
WłaściwościWitaminowe, Poprawa kondycji,Ogólna
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Opakowanie:200ml
Przeznaczenie:Wypadająca sierść,linienie
Wiek kota:Kocięta i koty dorosłe
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Francodex Olej z Łososia dla Psa i Kota 200ml

Francodex Olej z Łososia dla Psa i Kota 200ml

FRANCODEX Olej z Łososia to propozycja karmy uzupełniającej dla psów i kotów. Bogaty w wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 dla wsparcia pracy organizmu oraz poprawy kondycji skóry i sierści. 

Produkty powiązane