Nowy Vetfood Acid Balance

Vetfood Acid Balance 30 Kapsułek

Nowy produkt

Vetfood Acid Balance preparat dla psów i kotów zmagających się z biegunkami, wymiotami, ulewaniem treści pokarmowej lub leczonych preparatami, które obniżają pH żołądka. 

Więcej szczegółów

39,99 zł brutto

Opis produktu

Vetfood Acid Balance preparat wspierający podczas wymiotów i biegunek

Wymioty i rozwolnienia negatywnie wpływają na kondycję organizmu, w znacznym stopniu go osłabiając. Bywają one spowodowane zwykłą niestrawnością i trwają kilka godzin lub wywołane są przez chorobę. Niezależnie jednak od ich przyczyny należy podjąć kroki by ułatwić naszych zwierzętom ten nieprzyjemny dla nich czas, począwszy od odpowiedniego nawodnienia i na użyciu środków łagodzących objawy kończąc. Poszukując preparatu, który będzie wsparciem w trakcie tej trudnej dla czworonoga przeprawy warto zwrócić uwagę na Vetfood Acid Balance. To preparat dla psów i kotów, który zawiera dwa naturalne związki, które zobojętniają kwas solny. Związkami tymi jest węglan wapnia i węglan magnezu, czyli sole o charakterze zasadowym wchodzące w reakcję z żołądkowym kwasem solnym. Węglan wapnia działa szybko i silnie zobojętniająco, podczas gdy węglan magnezu nasila jego działanie. Ich zadaniem jest przede wszystkim ochrona błony śluzowej przełyku, żołądka oraz dwunastnicy, przed uszkadzającym wpływem soku żołądkowego. Są one powszechnie stosowane w stanach nadkwasoty, czyli wtedy, gdy jest zwiększona zawartość kwasu solnego w soku żołądkowym. To tym stanom najczęściej towarzyszą niepożądane objawy takie jak wzdęcia czy owrzodzenie żołądka i jelit. Preparat Acid Balance zaleca się stosować w przypadku występowania wymiotów i po nich, w trakcie biegunek, przy ulewaniu treści pokarmowej oraz u zwierząt leczonych preparatami, które obniżają pH żołądka. W opakowaniu znajduje się 30 kapsułek, dawkować należy według zaleceń producenta lub lekarza weterynarii.

Stosowanie

Koty, małe i średnie psy do 20 kg – ½ kapsułki dwa razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem

Duże psy 20-40 kg – 1 kapsułka dwa razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem

Olbrzymie psy > 40 kg – 2 kapsułki dziennie na pół godziny przed posiłkiem

W razie potrzeby otworzyć kapsułkę i wymieszać jej zawartość z przysmakiem lub karmą.

Skład: węglan wapnia, celuloza (otoczka), węglan magnezu, skrobia, inulina, ekstrakt zielonej herbaty, stearynian magnezu, ekstrakt z drożdży

Składniki analityczne: białko surowe 1,1%, włókno surowe 18,2%, tłuszcz surowy 3,5%, popiół surowy 58,8%, wapń 21,3%, skrobia 4,6%

Więcej informacji

Producent:Vetfood
Rodzaj:Kapsułki
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Przeznaczenie:Problemy układu pokarmowego
Wiek kota:Koty dorosłe
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Vetfood Acid Balance 30 Kapsułek

Vetfood Acid Balance 30 Kapsułek

Vetfood Acid Balance preparat dla psów i kotów zmagających się z biegunkami, wymiotami, ulewaniem treści pokarmowej lub leczonych preparatami, które obniżają pH żołądka. 

Produkty powiązane