Nowy Game Dog Muscle Booster 250g

Game Dog Muscle Booster 250g

Nowy produkt

Game Dog Muscle Booster odżywka dla psów aktywnych wspierająca regenerację powysiłkową, budowanie masy mięśniowej, wydajność i wytrzymałość. 

Więcej szczegółów

75,00 zł brutto

Opis produktu

Odżywka dla psów aktywnych wspomagająca regenerację powysiłkową

Wspieranie odpowiedniej pracy i kondycji stawów oraz mięśni w przypadku psów aktywnych i pracujących jest niezwykle ważne. Sama karma, z możliwie jak najlepszym składem, w tym przypadku nie jest wystarczająca, dlatego powinniśmy wzbogacić dietę naszego czworonoga w suplementy, które wspomogą pracę układu ruchu. Muscle Booster od firmy Game Dog to preparat przeznaczony dla psów aktywnych, biorących czynny udział w zawodach oraz pracujących. Odżywka ta wspomaga budowanie masy mięśniowej, podnosi siłę i wydajność mięśni oraz minalizuje powysiłkowe uszkodzenia. Ponadto pomaga budować i utrzymać kondycję psów sportowych oraz wspomaga regenerację powysiłkową. W składzie odżywki znalazł się hydrolizat białka wołowego, które pozyskiwane jest z europejskiej wołowiny. Enzymatyczna hydroliza białka zapewnia doskonałą przyswajalność, a to minimalizuje ryzyko wystąpienia stanów katabolicznych, nawet w przypadku psów, które na co dzień obciążone są dużym wysiłkiem fizycznym. Białko to jest również źródłem wielu niezbędnych aminokwasów. Poza białkiem w odżywce znalazły się również egzogenne aminokwasy rozgałęzione (BCAA), które niezbędne są do rozwoju muskulatury i kształtowania sylwetki u psa sportowego. Ich zadaniem jest zwiększenie włókien mięśniowych i jednocześnie chronienie ich przed katabolizmem. Kolejnym ważnym składnikiem jest tauryna, która przyśpiesza regenerację mięśni i nasila procesy anaboliczne, a także bromelanina, która wykazuje działanie przeciwzapalne, zmniejsza ból i opuchliznę po urazach sportowych. W składzie znalazły się również sproszkowane jaja stanowiące cenne źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i fosfolipidów oraz witaminy z grupy B mające cenny wpływ na pracę całego organizmu.

Muscle Booster odzywka dla psów sportowych i z problemami utraty wagi

Odżywka Muscle Booster przeznaczona jest przede wszystkim dla psów sportowych w okresach intensywnych trenigów. Dzięki połączeniu wysokiej jakości białek, tłuszczów i dodatków funkcyjnych takich jak na przykład tauryna, wspiera rozbudowę masy mięśniowej, podnosi wydajność organizmu w trakcie wysiłku i sprzyja osiągania lepszych wyników w trakcie treningów i szybszej regeneracji. Odżywkę tą można stosować również w przypadku psów w trakcie rekonwalescencji po chorobach, które wiązały się ze znacznym ubytkiem masy ciała. Dzięki bogatym walorom smakowym może stanowić dodatek do karm dla psów, które ze względu na swoją „wybredność” mają problem z utrzymaniem odpowiedniej wagi.

Skład: Hydrolizat białka wołowego, proszek jajeczny, maltodekstryna, L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, L-glutamina, L-arginina, Tauryna, witamina C (kwas askorbinowy), enzym Bromelaina, inulina (z cykorii), witamina B3 (niacyna), Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B12 (metylokobalamina)

Dawkowanie: 5-10g dziennie na każde 10kg masy ciała psa. Dawkę dobową należy podzielić na dwie porcje. W dni treningowe podawać rano i 30-45 minut po treningu. W dni bez treningów lub w trakcie rekonwalescencji podawać rano i wieczorem.

Więcej informacji

Producent:Game Dog
Rodzaj:Proszek
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Opakowanie:250g
Przeznaczenie:Dla psów aktywnych
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Game Dog Muscle Booster 250g

Game Dog Muscle Booster 250g

Game Dog Muscle Booster odżywka dla psów aktywnych wspierająca regenerację powysiłkową, budowanie masy mięśniowej, wydajność i wytrzymałość. 

Produkty powiązane