Nowy Game Dog Omega Forte 120 kapsułek

Game Dog Omega Forte 120 kapsułek

Nowy produkt

Game Dog Omega Forte suplement diety dla psów aktywnych, starszych, szczeniąt i suk ciężarnych oraz karmiących bogaty w niezbędne do prawidłowej pracy organizmu kwasy Omega 3. 

Więcej szczegółów

52,00 zł brutto

Opis produktu

Game Dog Omega Forte suplement dla psów bogaty w kwasy Omega 3

Game Dog Omega Forte to suplement polecany dla wszystkich psów, niezależnie od ich rasy, wielkości czy wieku. W szczególności zalecany jest dla psów sportowych i pracujących, szczeniąt w okresie intensywnego wzrostu, reproduktorów i suk hodowlanych, psów ze skłonnościami do alergii, z obniżoną odpornością i cierpiących na choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa. Preparat w formie kapsułek, których zawartość stanowi koncentrat oleju z ryb w tym z łososia, makreli, śledzia, sardynki i sardeli. Olej ten jest doskonałym źródłem niezwykle wartościowych kwasów Omega 3. Game Dog Omega Forte to suplement, w którego skład wchodzi wysoka zawartość kwasów tłuszczowych EPA i DHA, a tym samym wspomaga on leczenie niewydolności nerek, wątroby, chorób serca, stanów zapalnych stawów i kręgosłupa oraz zmian neurodegeneracyjnych. Może być on również stosowany pomocniczo w leczeniu chorób skórnych objawiających się świądem, łojotokiem i atopią, łagodzi również reakcje alergiczne. Kwasy EPA i DHA zapewniają również odpowiednie prowadzenie impulsów, które odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Kwasy tłuszczowe omega-3 znane są również ze swojego wpływu na stan skóry i okrywy włosowej, sprawiając, że staje się ona mocna i lśniąca. Wykazują one także działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, dzięki czemu preparat ten można stosować również w leczeniu zwyrodnień układu ruchu i chorób skórnych. Ponadto suplementowanie kwasów Omega 3 wpływa korzystnie na zdolność uczenia się, co jest ważne w przypadku szczeniąt oraz zdolność zapamiętywania u seniorów, spowalniając procesy związane ze starzeniem się organizmów. Kwasy EPA i DHA w przypadku suk ciężarnych, karmiących oraz szczeniąt, wpływają na układ nerwowy, zdolności motoryczne i kognitywne.

Suplement nie jest źródłem witamin A i D

Dawkowanie: Profilaktycznie: 1 kapsułka na każde 20kg masy ciała. Stosować przez minimum 2 miesiące. Niewydolność nerek lub wątroby, choroby serca, stany neurodegeneracyjne, zapalenia skóry i stawów: 1 kapsułka na 10kg masy ciała. Psy o masie ciała powyżej 40kg – 4 kapsułki dziennie Zaleca się stosować przez minimum 2 miesiące. W przypadku zdiagnozowanych chorób przewlekłych dawkę docelową oraz czas trwania suplementacji należy skonsultować z lekarzem weterynarii.

Skład: olej rybi 1000mg, przeciwutleniacz – witamina E 4mg

Skład otoczki: żelatyna, glicerol. Średnia waga kapsułki 1415,5mg

Więcej informacji

Producent:Game Dog
Rodzaj:Kapsułki
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
WłaściwościOlej rybi
Opakowanie:120 kapsułek
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Game Dog Omega Forte 120 kapsułek

Game Dog Omega Forte 120 kapsułek

Game Dog Omega Forte suplement diety dla psów aktywnych, starszych, szczeniąt i suk ciężarnych oraz karmiących bogaty w niezbędne do prawidłowej pracy organizmu kwasy Omega 3. 

Produkty powiązane