Nowy Game Dog AniFlexi HA Mini 120 tabletek

Game Dog AniFlexi HA Mini 120 tabletek

Nowy produkt

Game Dog AniFlexi HA Mini suplement diety dla psów małych ras, wspomagający funkcjonowanie układu ruchu. Opakowanie zawiera 120 kapsułek. 

Więcej szczegółów

42,00 zł brutto

Opis produktu

Suplement diety dla psów małych ras wspomagający pracę stawów

Choroby zwyrodnieniowe stawów u psów kojarzą się często z przedstawicielami ras dużych i olbrzymich. Niestety problem ten nie omija mniejszych czworonogów, które równie często zmagają się z nieprzyjemnymi odczuciami ze strony narządów ruchu. Choroby stawów, a także zwyrodnienia kręgosłupa często w znacznym stopniu obniżają komfort życia naszego czworonoga, szczególnie wtedy, gdy rozpoznane są zbyt późno. Wpływ na to może mieć choćby waga psa lub jego tryb życia. Dlatego niezależnie od tego czy pod naszą opieką znajduje się przedstawiciel molosów, czy mały psiak kanapowy, warto włączyć do jego diety suplementy, które wpłyną pozytywnie na stan układu ruchu. Suplement diety Game Dog AniFlexi HA Mini opracowany został z myślą o psach małych ras. Jego stosowanie zalecane jest szczególnie u psów cierpiących na choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa oraz u szczeniąt z nieprawidłowościami w rozwoju chrząstek stawowych. Może być stosowany również u psów brachycelaficznych, na przykład u mopsów, u których częstym problemem jest zapadająca się tchawica i nieprawidłowości w budowie krtani.

Game Dog AniFlexi HA Mini suplement bogaty w kwas hialuronowy i kolagen

Game Dog AniFlexi HA Mini to produkt bogaty w kwas hialuronowy, który zapewnia prawidłową lepkość i sprężystość płynu maziowego w torebce stawowej oraz zwiększa elastyczność stawu i poprawia sprawność ruchową. Kolejnym składnikiem aktywnym, który znalazł się w kapsułkach jest hydrolizowany kolagen, czyli podstawowe białko budujące chrząstki stawowe, ścięgna i więzadła. Do jego zadań należy wspomaganie prawidłowego rozwoju, odżywianie i regeneracja stawów oraz tkanek łącznych w organizmie. Ma poprawiać ruchomość i elastyczność stawów oraz zmniejszać dolegliwości bólowe. W kapsułkach AniFlexi HA Mini znalazł się również związek siarki i podstawowy budulec tkanki łącznej w organizmie czyli MSM, który przyśpiesza regenerację oraz wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. W suplemencie nie zabrakło również glukozaminy, sprzyjającej regeneracji chrząstek oraz chondroitny, która likwiduje tarcia pomiędzy stykającymi się, ruchomymi elementami stawów, spowalniając ich użycie i zwiększając odporność tkanki chrzęstnej na nacisk.

Więcej informacji

Producent:Game Dog
Rodzaj:Suplement
Wielkość psa:2-10kg
Opakowanie:120 kapsułek
Przeznaczenie:Wspomaganie pracy stawów
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Game Dog AniFlexi HA Mini 120 tabletek

Game Dog AniFlexi HA Mini 120 tabletek

Game Dog AniFlexi HA Mini suplement diety dla psów małych ras, wspomagający funkcjonowanie układu ruchu. Opakowanie zawiera 120 kapsułek. 

Produkty powiązane