Mikita Amino Biotin 150 Tabletek Dla Psa I Kota

Nowy produkt

Mikita Amino Biotin to dodatek uzupełniający dla psów i kotów. Szczególnie polecana w okresie linienia i zmiany okrywy włosowej. 

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

13,90 zł brutto

Opis produktu

Mikita Amino Biotin i linienie nie jest już kłopotem 

Każdy pies linieje dwa razy w roku, jesienią i wiosną. Jest to całkowicie naturalny proces każdego czworonoga. Na skutek wypadania włosów wyrasta w tym miejscu nowy włos. Jest to dość uciążliwy problem dla większości właścicieli. Może trwać on nawet kilka tygodni. Zmiana włosia następuje na wskutek zmiany temperatury. Każdy pies traci sierść na swój sposób, wszystko zależy od jego rasy oraz jej długości. Psy które nie posiadają podszerstka tracą zdecydowanie mniej włosia niż psy które ją posiadają. Bardzo ważne jest systematyczne wyczesywanie martwych włosów oraz regularna jej pielęgnacja. Szczególnie odnosi się to do psów długowłosych, znacznie ułatwi im zmianę włosia. U niektórych psów może występować cały rok. Może być to oznaka pewnych chorób, których nie należy ignorować. Może wystąpić drapanie się bądź też łysienie w pewnych miejscach. Bardzo często jest to powodowane alergią pokarmową, należy wówczas zmienić rodzaj i jakość karmy. Pożywienie ma ogromne znacznie dla wyglądu oraz stanu sierści. Nie tolerancja na pokarm może ujawnić się właśnie w taki sposób. Osoby uczulone na psią sierść mogą przez ten okres mieć kłopotliwe i uciążliwe objawy. Aby zredukować liczbę wypadających włosów, można zastosować mieszankę witaminową połączoną z aminokwasami.

Mikita Amino Biotin na lśniącą sierść i zdrową skórę

Mikita Amino Biotin jest świetnym rozwiązaniem dla psów w okresie linienia. Preparat ten występuje w postaci smakowych tabletek, można dodawać go do karmy lub tez podawać w formie smakołyku pomiędzy posiłkami. Główny składnik w postaci biotyny ma za zadanie dbać o stan skóry a także o jakość włosia. Jest to niezbędny element to prawidłowego funkcjonowania okrywy włosowej. Dodanie witaminy B ma korzystny wpływ na stan skóry a dodatkowo ma wpływ na pracę układu nerwowego. Składniki zostały specjalnie dobrane oraz zbilansowane z myślą o dobrej kondycji sierści i zdrowej skórze. Naturalny i bogatym źródłem aminokwasów oraz białek jest serwatka. Stosowana również wśród ludzi. Oprócz właściwości leczniczych stanów zapalnych skóry czy ogólnej jej pielęgnacji stosowana jest na ogólną poprawę kondycji oraz dobre samopoczucie. Mikita Amino Biotin to najlepsze rozwiązanie na okres linienia u psa. Zastosowanie wyłącznie naturalnych składników jest gwarancją bezpieczeństwa każdego pupila.

Dawkowanie Mikita Amino Biotin:

1 tab/2.5kg m.c./dzień

Skład Mikita Amino Biotin: 

drożdże piwne, serwatka, sacharoza, glikol propylenowy.

Składniki analityczne w 1 kg:

wapń – 0,3 g, fosfor – 2,2 g, sód – 0,033 g, witamina B1 – 4,8 mg, witamina B2 – 1 mg, kwas asparaginowy – 7,3 g, treonina – 3,6 g, seryna – 4 g, kwas glutaminowy – 12 g, prolina – 4,3 g, glicyna – 3,5 g, alanina – 4,8 g, walina – 4,2 g, izoleucyna – 3,3 g, leucyna – 5,1 g , tyrozyna – 2,3 g, fenyloalanina – 3,3 g, histydyna – 1,9 g, lizyna – 4,9 g, arginina – 3,8 g, cystyna – 1 g, metionina – 1,1 g, tryptofan – 0,9 g. 

Opakowanie: 150 tabletek

Więcej informacji

Producent:Mikita
Rodzaj:Tabletki
WłaściwościKarma uzupełniająca
Opakowanie:150 tabletek
Przeznaczenie:Wypadająca sierść,linienie

Opinie

Napisz opinię

Mikita Amino Biotin 150 Tabletek Dla Psa I Kota

Mikita Amino Biotin 150 Tabletek Dla Psa I Kota

Mikita Amino Biotin to dodatek uzupełniający dla psów i kotów. Szczególnie polecana w okresie linienia i zmiany okrywy włosowej. 

Produkty powiązane