Mikita Dezo Tabs 120 Tabletek Świeży Oddech

Nowy produkt

Mikita Dezo Tabs to suplement diety przeznaczony dla psów z chlorofilem i ekstraktu Yucca Schidigera. Skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy wydzielane przez psy.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

20,90 zł brutto

Opis produktu

Mikita Dezo Tabs - wyciąg Yucci Schidigera pewnością świeżego oddechu

Brzydki i nieprzyjemny zapach z pyska psa prawie zawsze jest spowodowany kamieniem nazębnym lub tez pojawiającym się stanem zapalnym. Kamień nazębny jest miejscem gdzie szybko i dość intensywnie pojawiają się różne bakterie. Jeżeli doprowadzimy do stanu zapalnego w jamie ustnej naszego czworonoga praktycznie od razu zauważymy krwawienie oraz problem z jedzeniem. Szczególnie psy ras małych mają największe problemy z odkładaniem się kamienia nazębnego. Bardzo ważne jest systematyczna pielęgnacja zębów aby uniknąć poważnych problemów. Również zła dieta jest powodem powstawania brzydkiego zapachu. Przyczyniają się także do tego odkładanie się resztek pokarmu w uzębieniu. Również nieprzyjemny zapach może pochodzić z cieczki suczki. W czasie tego okresu może wystąpić bardzo intensywny i nieprzyjemny zapach. Idealnym rozwiązaniem dla brzydkiego zapachu będzie Mikita Dezo Tabs, preparat w postaci tabletek jest najlepszym rozwiązaniem do neutralizacji ale także bezpieczny dla zdrowia psów.

Mikita Dezo Tabs to pewna neutralizacja zapachów każdego psa

Suplement posiada ekstrakt z Yucci Schidigera, jego główną zaletą jest działanie przeciwzapalne. Ma także korzystny wpływ na oczyszczanie niektórych narządów np. wątroby czy nerek. Dzięki swoim właściwościom skutecznie eliminuje brzydkie zapachy a także wspomaga pracę jelit. Dodatkiem będzie chlorofil, jest on uzyskiwany z większości roślin. Jego obecność w suplemencie Mikita Dezo Tabs ma za zadanie hamować powstawanie nieprzyjmowanych zapachów. Również korzystnie wpływa na hamowanie pojawianie się stanów zapalnych a co za tym idzie dziąsła będą pod ochroną. Produkt ten skutecznie także pozbędzie się brzydkiego zapachu psa. Nieprzyjemna woń z naszego pupila może być odznaką pewnych chorób. Chociaż większość czworonogów posiada swój indywidualny zapach. Kiedy pies linieje możemy wyczuć w naszym domu charakterystyczną woń, spowodowana jest ona znajdującymi się w sierści tłuszczami. Mikita Dezo Tabs to odpowiedni suplement do wyeliminowania nieprzyjemnych zapachów naszego psa. Naturalny składnik w postaci Yucci Schidigera jest gwarancją oraz bezpieczną formą uzyskania świeżego i przyjemnego zapachu nie tylko z pyska psa ale także w naszym domu. Warto pamiętać, że preparat zacznie działać skutecznie tylko wtedy kiedy podawać go będziemy regularnie, po pewnym czasie zauważymy korzystne zmiany. 

Dawkowanie Mikita Dezo Tabs:

  • pies; 0,65 g (1 tabletka) na 5 kg ciężaru ciała dwa razy dziennie

  • W czasie cieczki podawać 0,65 g (1 tabletka) na 5 kg ciężaru ciała cztery razy dziennie.

Skład Mikita Dezo Tabs:

materiały paszowe pochodzenia roślinnego, Yucca schidigera – 9,61%; materiały paszowe pochodzenia mineralnego. Barwnik – chlorofil (kompleks miedziowy chlorofilu) – 24300 mg, przeciwutleniacze. 

Opakowanie: 120 tabletek.

Więcej informacji

Producent:Mikita
Rodzaj:Tabletki
WłaściwościŚwieży oddech
Przeznaczenie:Wszystkie rasy psów
Ilość:120 Tabletek

Opinie

Napisz opinię

Mikita Dezo Tabs 120 Tabletek Świeży Oddech

Mikita Dezo Tabs 120 Tabletek Świeży Oddech

Mikita Dezo Tabs to suplement diety przeznaczony dla psów z chlorofilem i ekstraktu Yucca Schidigera. Skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy wydzielane przez psy.

Produkty powiązane