Mikita Geriadog 50 Tabletek Dla Psów Starszych

Nowy produkt

Mikita Geriadog to karma przeznaczona jest dla zwierząt starszych, osłabionych a także po przebytych chorobach czy zabiegach.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

13,90 zł brutto

Opis produktu

Mikita Geriadog dla wzmocnienia starszego organizmu

Każdy psi senior wymaga odpowiedniej opieki, straszy organizm jest zdecydowanie mniej wydolny dlatego często potrzebuje dodatkowej suplementacji. Z wiekiem pies więcej śpi, jego sierść staje się matowa i rzadsza a stawy i mięśnie stają się obolałe. Starzenie się jest naturalnym procesem w życiu każdego psa. Faza ta w zależności od psa jego rasy i trybu życia znacząco się różni. Metabolizm starszego psa znacząco spada a co za tym idzie maleje także zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Jedną z najpoważniejszych schorzeń, którą dotyka psiego seniora to zwyrodnienie stawów. Jest to bardzo bolesna i kłopotliwa choroba, która spotyka większą część psów. Odpowiednia suplementacja starszego psa powinna być zwiększona o odpowiednią ilość białek.

Mikita Geriadog aby przywrócić witalność i energię

Mikita Geriadog jest produktem przeznaczonym dla psów starszych a także dla czworonogów po zabiegach oraz w trakcie rekonwalescencji. Dobrze sprawdzi się także dla psów o słabej kondycji fizycznej. Niska aktywność może być objawem pewnych chorób, dlatego warto jest obserwować pupila a także zapewnić mu odpowiednio zbilansowaną dietę. Dodatkową suplementacje należy wdrożyć do diety jeżeli chcemy odpowiednio zadbać o organizm naszego pupila. Mikita Geriadog sprawdzi się świetnie u psów młodych podatnych na stres. Jest to częsty czynnik występujący w nowych i nieznanych im sytuacjach. Jest to preparat całkowicie bezpieczny dla psiego i kociego organizmu. Głównym składnikiem jest korzeń żeń-szeniu. Zioła w psim organizmie skutecznie wzbogacają ich dietę. Korzyści jest wiele, zdecydowanie mają właściwości lecznicze a dodatkowo posiadają ogromną funkcję odżywczą. Sam żeń-szeń pobudza apetyt a co najważniejsze wchłania bezpośrednio substancje odżywcze do organizmu. Dodatkowo silne działanie przeciwutleniaczy ma korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Roślina żeń-szeniu ma także działania przeciwzapalne, to w kolei skutecznie reguluje poziom cholesterolu we krwi. Ciekawym rozwiązaniem w produkcie Mikita Geriadog jest zastosowanie metody Kjeldahla. Jest to sposób na oznaczanie białka w produktach żywnościowych. Mikita Geriadog to produkt uzupełniający w postaci tabletkach, jego właściwości oraz działania mają korzystny i znaczący wpływ na poprawę organizmu.

Dawkowanie Mikita Geriadog:

Pies : 0,45 g (1 tabletka) na 5 kg ciężaru ciała dziennie
Kot : 0,45 g (1 tabletka) na 5 kg ciężaru ciała dziennie

Skład Mikita Geriadog:

Materiały paszowe pochodzenia roślinnego, korzeń żeń-szeń 1,42%; Materiały paszowe pochodzenia zwierzęcego.

Składniki analityczne w 1 kg:

białko surowe – 260 g (Metoda Kjeldahla), włókno surowe – 1,9 g,
oleje i tłuszcze surowe – 20 g, popiół surowy – 57 g.

Opakowanie: 50 tabletek. 

Więcej informacji

Producent:Mikita
Rodzaj:Tabletki
WłaściwościZapobieganie problemom ze stawami
Opakowanie:50 tabletek
Przeznaczenie:psy starsze,rekonwalescenci

Opinie

Napisz opinię

Mikita Geriadog 50 Tabletek Dla Psów Starszych

Mikita Geriadog 50 Tabletek Dla Psów Starszych

Mikita Geriadog to karma przeznaczona jest dla zwierząt starszych, osłabionych a także po przebytych chorobach czy zabiegach.

Produkty powiązane