Mikita Mega Vit Pet Calcium 50 Tabletek

Nowy produkt

Mikita Mega Vit Pet Calcium to zestaw trzech różnych związków wapnia dobranych optymalnie pod względem przyswajalności, wzbogaconych Mg i wit. C.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

14,90 zł brutto

Opis produktu

Mikita Mega Vit Pet Calcium łatwe przyswajanie nawet dla najmłodszych 

Okres szczenięcy jest bardzo ważną i istotną fazą w życiu każdego szczeniaka. Szybki i intensywny wzrost jest bardziej narażony na kontuzje, które są często trudne do wyleczenia. Mogą one być także zalążkiem problemów w dalszych okresach życia psa. Zaburzenia tego procesu często prowadzi do schorzeń układu ruchu a to w konsekwencji powoduje problemy z schodzeniem, kulawiznę czy obolałe mięśnie. W czasie wzrostu szczeniaka rasy dużej, nie należy prowadzić treningów mocno intensywnych czy też gwałtownych zabaw z innymi psami. Nie oznacza to oczywiście że mamy całkowicie zakazać młodemu psu interakcji z innymi czworonogami. Aby ochronić i wzmocnić młode stawy do diety podstawowej należy dodać odpowiednią suplementację. Produkt Mikita Mega Vit Pet Calcium ma polecany skład dla psów młodych w fazie wzrostu. Przemyślana receptura oraz właściwie proporcje dają ogromną gwarancję na poprawę rozwoju układu kostnego.

Mikita Mega Vit Pet Calcium to uzupełnienie i wyregulowanie niedoborów

Pet Calcium skutecznie wyreguluje i uzupełni niedobory wapnia u psów ras dużych. Wapń pełni bardzo ważne funkcje w organizmie. I chociaż większość psów ma jego niedobór należy go koniecznie dostarczyć aby ochronić psa przed poważnymi chorobami. Jedną z nich jest zapalenie stawów, bardzo często schorzenie to dotyka właśnie młode i szybko rosnące psy. Dlatego większość tego składniku organizm przeznacza do budowy i ochrony kości oraz zębów. Ale żeby wapń dział poprawnie musi być uzupełniany fosforem oraz magnezem. Magnez pełni również ważną rolę co wapń. Jest on niezbędny do prawidłowego przyswajania wapnia do kości. Witamina C jest tworzona samoistnie w organizmie psa. Dzięki jej obecności układ immunologiczny jest zdecydowanie silniejszy a co za tym idzie takie nabiera odpowiedniej odporności. Jako przeciwutleniacz pełni bardzo ważną funkcję. Skutecznie wspomoże organizm psa w okresach większego czy intensywnego wysiłku, zdecydowanie również pomoże w gojeniu się trudnych ran czy osłoni mięśnie przed urazami. Pojawienie się takich objawów jak alergia czy problemy skórne, krwawienia z dziąseł może świadczyć o niedoborze tej witaminy. Mikita Mega Vit Pet Calcium jest najlepszym produktem uzupełniającym niedobór wapnia w organizmie, skutecznie pozwoli utrzymać odpowiednie funkcje, które są niezwykle ważna dla młodych psów.

Dawkowanie Mikita Mega Vit Pet Calcium:

Pies, kot: 1-2 tabl. na 2,5 - 5 kg m.c.

Skład Mikita Mega Vit Pet Calcium:

Calcium gluconicum - 40 g, calcium carbonicum - 47 g, calcium pantothenicum - 0,4 g, magnezium carbonicum - 10 g, wit. C - 0,1 g, sacharoza - 2,5 g.

Opakowanie: 50 tabletek.

Więcej informacji

Producent:Mikita
Rodzaj:Tabletki
WłaściwościOdżywcze
Opakowanie:50 tabletek
Przeznaczenie:Wszystkie rasy psów

Opinie

Napisz opinię

Mikita Mega Vit Pet Calcium 50 Tabletek

Mikita Mega Vit Pet Calcium 50 Tabletek

Mikita Mega Vit Pet Calcium to zestaw trzech różnych związków wapnia dobranych optymalnie pod względem przyswajalności, wzbogaconych Mg i wit. C.

Produkty powiązane