Mikita Rumen Tabs Tableteki Dla Psa Ze Żwaczem

Nowy produkt

Mikita Rumen Tabs to preparat uzupełniający dla psów. Oparty na bazie żwacza jest doskonałym źródłem witamin z grupy B oraz bakterii jelitowych.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

9,89 zł brutto

Opis produktu

Mikita Rumen Tabs skutecznie zapobiega wyjadaniu śmieci 

Czasami pomimo najlepszych i najdroższych karm w misce nasz pies wyjada śmieci oraz zbiera odpadki na spacerach. Jest to dość uciążliwy problem dla właścicieli ale także groźny dla czworonogów. Warto pomyśleć dlaczego psy to robią. Zazwyczaj postępują tak psy, które mają ogromne apetyty, a wiadomo wszystko co znalezione jest najlepsze. Niebezpieczeństwo jakie czyha na naszego pupila jest ogromne. Bardzo często dochodzi do otruć lub zatruć pokarmowym, jeżeli pies zje przedmiot niejadalny często kończy się to zabiegiem operacyjnym. Również chętnie psy zjadają odchody nie tylko swoje ale też innych zwierząt. Jest to jeszcze większy problem dla właścicieli, ale jeżeli nasz pupil tak postępuje wynikać to może z pewnych niedoborów w organizmie. Warto w takim przypadku dołączyć do karmy podstawowej odpowiednią suplementację. Najlepszych wyborem a przy tym bezpiecznym i pewnym jest Mikita Rumen Tabs.

Mikita Rumen Tabs naturalne składniki gwarancją poprawnego funkcjonowania

Głównie zalecany jest dla psów mających problem ze zbieraniem i zjadaniem śmieci na dworze. Skład produkty został opracowany z myślą o poprawne funkcjonowanie układu pokarmowego. Podstawowym i naturalnym składnikiem jest żwacz. Jego brak może właśnie powodować zjadanie śmieci oraz odchodów. Pies który ma niedobór pewnych składników, sam będzie próbował je uzupełnić. Dzięki swoim właściwościom skutecznie będzie stymulował perystaltykę jelit a przede wszystkim wyeliminuje problem wyjadania śmieci, odchodów czy padliny. Dodatkowym naturalnym składnikiem są drożdże piwne. Ze względu na swoje właściwości odżywcze bardzo chętnie i coraz częściej stosowane przed właścicieli i hodowców. Świetnie działaj na wydolność flory bakteryjnej a przy tym są dobrym elementem na płodność. Jeżeli nasz pies cierpi na problemy skórne jest to najlepiej sprawdzający się składnik. Skutecznie także wzmagają łaknienie a przy tym wspomagają pracę wątroby i trzustki. Dodatkiem do tych dwóch silnych czynników jest witamina C. O skuteczności działania w organizmach nie trzeba zapewniać. Każda pełni funkcję usprawniające pracę organizmu oraz posiadają właściwości obronne. Witamina C jest najbardziej znaną i najchętniej stosowaną formą uzupełniającą. Ma świetne właściwości odtruwający organizm, usuwa przy tym szkodliwe rodniki oraz toksyny. Mikita Rumen Tabs w postaci tabletek jest mieszanką trzech podstawowych i naturalnych składników, które w łatwy i prosty sposób uzupełni braki w organizmie a przy tym wyeliminuje problemy.

Dawkowanie Mikita Rumen Tabs

Podawać bezpośrednio w postaci tabletek:
psy małe: 1-2 tabl. dziennie,
psy średnie: 2-4 tabl. dziennie,
psy duże: 4-6 tabl. dziennie,
psy bardzo duże: 6-8 tabl. dziennie.

Skład Mikita Rumen Tabs

Materiały paszowe pochodzenia roślinnego, materiały paszowe pochodzenia zwierzęcego, materiały paszowe pochodzenia mineralnego. Witamina C - 100 mg, wapń – 27 g, fosfor – 2,1 g, sód – 0,033 g. 

Więcej informacji

Producent:Mikita
Rodzaj:Tabletki
WłaściwościNietolerancja pokarmowa,Reguluje procesy trawienne,
Opakowanie:50 tabletek
Przeznaczenie:Wszystkie rasy psów

Opinie

Napisz opinię

Mikita Rumen Tabs Tableteki Dla Psa Ze Żwaczem

Mikita Rumen Tabs Tableteki Dla Psa Ze Żwaczem

Mikita Rumen Tabs to preparat uzupełniający dla psów. Oparty na bazie żwacza jest doskonałym źródłem witamin z grupy B oraz bakterii jelitowych.

Produkty powiązane