Nowy Zolux Sznur Kolorowy Zabawka dla Psa

Zolux Sznur Kolorowy Zabawka dla Psa

480 358

Nowy produkt

Zolux Sznur Kolorowy to wytrzymała zabawka dla psa w formie szarpaka. Zabawka mierzy 35 centymetrów dzięki czemu nada się idealnie dla psów średnich i dużych ras. 

Więcej szczegółów

27,90 zł brutto

Opis produktu

Zolux Sznur Kolorowy zabawka szarpak dla psa

Jeśli szukamy wytrzymałej zabawki dla naszego psa powinniśmy zwrócić uwagę na szarpaki. Wbrew pozorom to jedne z bardziej wytrzymałych zabawek, które wykonane są z plecionki materiałów lub tworzyw sztucznych bezpiecznych dla zwierząt. Choć na pierwszy rzut oka szarpaki wydają nam się często czymś, na co nasz pies nie zwróci uwagi, często jest to wrażenie bardzo mylące. Zaletą szarpaków jest przede wszystkim to, że nie są zwykłymi zabawkami, po które nasz czworonóg będzie sięgał w każdym momencie, a wręcz nie powinien on mieć zapewnionego do nich stałego dostępu. Samodzielna zabawa psa w tym przypadku mija się z celem, ponieważ szarpaki powinny być stosowane przede wszystkim podczas treningów. Poprzez prawidłowe użycie szarpaka pomagamy psu w skupieniu uwagi na jednej rzeczy. Zabawa wzbudza naturalne instynkty psa i pobudza do rywalizacji, jednak ważne jest by przebiegała ona we właściwy sposób. W pierwszym etapie szarpiemy się z psem, w sposób płynny, bez nagłych szarpnięć, najlepiej w kształcie ósemki. W pewnym momencie powinniśmy pozwolić psu na odebranie nam zabawki, którą następnie będziemy próbowali mu zabrać. W momencie odzyskania zabawki pies ponownie będzie chciał ją nam wziąć, co powinniśmy mu utrudnić. Aby nie zniechęcić psa do zabawy nie wolno pozwalać mu na ciągłe wygrywanie, podobnie jak nie można stale uniemożliwiać mu zdobycie zabawki. W momencie gdy pies nie będzie widział w nas przeciwnika lub zabawa będzie dla niego zbyt trudna może on stracić cały zapał. Szarpanie to bardzo dobre narzędzie do tego by podnieść samoocenę psa w przypadku czworonogów nieśmiałych. Dzięki takiej zabawie możemy również uczyć naszego psa chwytania, ale również puszczania w momencie gdy zabawka zostanie unieruchomiona. To także doskonały sposób na to by pogłębić więź między psem i jego właścicielem. Kolorowy sznur od firmy Zolux to wytrzymała zabawka mierząca 35 centymetrów długości, wykonana z mocnych materiałów. Doskonale nada się do intensywnych zabaw i treningu.

Więcej informacji

Producent:Zolux
Rodzaj:Sznur
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
Długość:35 cm
Przeznaczenie:Zabawka
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Zolux Sznur Kolorowy Zabawka dla Psa

Zolux Sznur Kolorowy Zabawka dla Psa

Zolux Sznur Kolorowy to wytrzymała zabawka dla psa w formie szarpaka. Zabawka mierzy 35 centymetrów dzięki czemu nada się idealnie dla psów średnich i dużych ras. 

Produkty powiązane