Trixie Laser Z Motywem Ryby Dla Kota

TX-4130

Nowy produkt

Trixie Laser z motywem ryby dla kota to wskaźnik LED, za którym pogna każdy kociak.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,26 zł.


13,89 zł brutto

Opis produktu

Trixie laser z motywem ryby to doskonała zabawka stworzona z myślą o Twoim kocie

Koty uwielbiają zabawy. Polowanie wynika z ich łowczej natury, dlatego nawet domowe koty potrafią całymi dniami przesiadywać na okiennych parapetach czy na balkonie i podglądać latające w sąsiedztwie ptaki. Uwielbiają także podglądać wszystko, co dzieje się na zewnątrz. Każdy ruch jest dla kota interesującym zjawiskiem. Koty mieszkające w domu powinny mieć zapewnioną codzienną dawkę rozrywki. To, czy kot będzie łasił się i zapraszał człowieka do wspólnej zabawy, czy będzie wolał bawić się sam będzie zależało od jego indywidualnych upodobań. Zwierzęta te są z natury samotnikami i często wolą chodzić własnymi ścieżkami. Na rynku zoologicznym istnieje wiele ciekawych zabawek dla kotów. Od wędek, z którymi można zaczaić się z ukrycia, przez piłeczki aż po lasery rzucające na płaskie powierzchnie światło lub jakiś ciekawy deseń. O ile na psy laser nie działa interesująco, o tyle koty go uwielbiają. Doskonałym rozwiązaniem dla posiadaczy kotów lubiących zabawę będzie Trixie laser z motywem ryby.

Trixie laser z motywem ryby to niekończąca się zabawa z pupilem bez wstawania z kanapy

Laser dla kotów to doskonałe rozwiązanie, które zapewni zwierzęciu dużą ilość rozrywki. Światło lasera jest bezpieczne dla zwierząt. Można rzucać jego światło na różne powierzchnie: podłogę, ściany czy meble. Zainteresowany pupil z pewnością będzie ganiał za światłem rzucanym przez zabawkę. Trixie laser z motywem ryby wyświetla rybkę, za którą bardzo chętnie ganiają czworonogi. Światło jest doskonale widoczne, dzięki czemu na pewno wzbudzi zainteresowanie kota. Obudowa produktu jest żółta, posiada on łańcuszek w formie breloczka. Do zestawu dołączona jest bateria, która znajduje się już w środku lasera. Jej wytrzymałość producent szacuje na 100 godzin. Światło, które rzuca laser to światło LED. Obudowa wykonana została z połączenia aluminium i plastiku. Długość obudowy lasera to 8 cm. Trixie laser z motywem ryby to doskonała propozycja na urozmaicenie zabawy dla Twojego kota.

Wymiary lasera: 8 cm

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:Zabawka
Przeznaczenie:Dla kota
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Laser Z Motywem Ryby Dla Kota

Trixie Laser Z Motywem Ryby Dla Kota

Trixie Laser z motywem ryby dla kota to wskaźnik LED, za którym pogna każdy kociak.

Produkty powiązane