Kong Classic Zabawka Dla Psa

Nowy produkt

Kong Classic Zabawka Dla Psa wykonana jest z naturalnego kauczuku.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 613 396

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 79 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 79 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,58 zł.


31,89 zł brutto

Opis produktu

Kong Classic Zabawka Dla Psa ma kształt bałwanka, wewnątrz znajduje się wolna przestrzeń otwierająca się dwoma otworami, większym aby ułatwić umieszczanie smakołyków w jej wnętrzu oraz mniejszym, aby język psa nie utknął wewnątrz na skutek zassania, ale także po to by wydobywający się aromat smakołyków stymulował zwierzaka do eksploracji zabawki. Cała zabawka wykonana jest z nietoksycznego kauczuku. Polecana przez behawiorystów, doceniona przez petsitterów jako pomoc w rozładowaniu stresu. Doskonale stymuluje psa do zabawy, a właściciela do wymyślania coraz smaczniejszych kąsków które można umieścić wewnątrz zabawki. Psiak może ją gryźć, wylizywać zawartość oraz aportować. Jej olbrzymim atrybutem jest niezwykła trwałość, staranne wykonanie, nietoksyczność oraz brak zapachu. Dostępna w wielu rozmiarach. Zabawka Kong jest doskonałym rozwiązaniem gdy Twój pupil nudzi się oraz jest doskonałym instrumentem w terapii lęku separacyjnego i zaburzeń behawioralnych. Wymienione powyżej korzyści wynikają z faktu, że żucie wymaga od psa nakładów energii, stymuluje jego mięśnie oraz umysł, w efekcie dając zmęczenie, a z nim ukojenie i uspokojenie. Pies domowy jako potomek dzikich psowatych nosi w sobie pierwiastek myśliwego, stąd u niego potrzeba spożytkowania energii na zdobywanie pokarmu poprzez inscenizację polowania. Zabawka toczy się i odbija w nieprzewidzianym kierunku zmuszając pupila do chwytania, a złapana stawia opór przy gryzieniu, dla wytrwałych myśliwych smakowita nagroda znajduje się w jej wnętrzu. Podaj psu zabawkę  Kong wypełnioną smakołykami gdy zwierzak znajduje się w stresowej sytuacji, gdy jest nadmiernie pobudzony lub gdy zostaje sam w domu. Im ciaśniej upchana zawartość Konga tym trudniej jest psu je wydobyć, a zabawa trwa dłużej. Zabawka przeznaczona dla psów z pełnym stałym uzębieniem, w wieku powyżej 7 miesięcy jest wykonana z kauczuku i wytrzymała


KONG Small - 7 cm - dla psów o wadze od 2 do 9 kg
KONG Medium - 8,5 cm - dla psów o wadze od 7 do 16 kg
KONG Large - 10 cm - dla psów o wadze od 13 do 30 kg
KONG X-Large - 13 cm - dla psów o wadze od 27 do 41 kg
KONG King - 16 cm - dla psów o wadze powyżej 38 kg


   
KONG Classic to zabawka która zachęca psy "niejadki" do jedzenia a dodatkowo rozwija spryt.
Do środka wsypujemy karmę lub pastę dzięki czemu pies podczas zabawy pożywia się. Zabawka jest łatwa do czyszczenia. Pobudza apetyt psiaka.Skopiuj link do przeglądarki i obejrzyj:

https://www.youtube.com/watch?v=nYBQcaQqWw8

Więcej informacji

Producent: KONG
Właściwości Zabawka interaktywna
Czas realizacji: 3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Kong Classic Zabawka Dla Psa

Kong Classic Zabawka Dla Psa

Kong Classic Zabawka Dla Psa wykonana jest z naturalnego kauczuku.

Produkty powiązane