Kong Puppy Zabawka Dla Psa

Nowy produkt

Kong Puppy Zabawka Dla Psa z naturalnego kauczuku dla szczeniąt ras małych.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 613 396

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 37 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 37 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,74 zł.


24,80 zł brutto

Opis produktu

Kong Puppy Zabawka Dla Psa ma kształt bałwanka, wewnątrz znajduje się wolna przestrzeń otwierająca się dwoma otworami, większym aby ułatwić umieszczanie smakołyków w jej wnętrzu oraz mniejszym, aby język psa nie utknął wewnątrz na skutek zassania, ale także po to by wydobywający się aromat smakołyków stymulował zwierzaka do eksploracji zabawki. Cała zabawka wykonana jest z nietoksycznego kauczuku. Polecana przez behawiorystów, doceniona przez petsitterów jako pomoc w rozładowaniu stresu. Doskonale stymuluje psa do zabawy, a właściciela do wymyślania coraz smaczniejszych kąsków które można umieścić wewnątrz zabawki. Psiak może ją gryźć, wylizywać zawartość oraz aportować. Jej olbrzymim atrybutem jest niezwykła trwałość, staranne wykonanie, nietoksyczność oraz brak zapachu. Zabawka Kong jest doskonałym rozwiązaniem gdy Twój pupil  nudzi się oraz jest doskonałym instrumentem w terapii lęku separacyjnego i zaburzeń behawioralnych. Wymienione powyżej korzyści wynikają z faktu, że żucie wymaga od psa nakładów energii, stymuluje jego mięśnie oraz umysł, w efekcie dając zmęczenie, a z nim ukojenie i uspokojenie. Zabawka przeznaczona dla szczeniąt w wieku 2-9 miesięcy z tą zabawką możesz zostawić psa samego w domu pomoc w zdrowym rozwoju Twojego psiaka
masuje dziąsła i pomaga w wyżynaniu się zębów stałych wykonana z kauczuku wytrzymał efektywne wsparcie w terapii leku separacyjnego Pies domowy jako potomek dzikich psowatych nosi w sobie pierwiastek myśliwego, stąd u niego potrzeba spożytkowania energii na zdobywanie pokarmu poprzez inscenizację polowania. 
Zabawka toczy się i odbija w nieprzewidzianym kierunku zmuszając pupila do chwytania, a złapana stawia opór przy gryzieniu, dla wytrwałych myśliwych smakowita nagroda znajduje się w jej wnętrzu. Podaj psu  zabawkę Kong wypełnioną smakołykami gdy zwierzak znajduje się w stresowej sytuacji, gdy jest nadmiernie pobudzony lub gdy zostaje sam w domu. 


KONG Puppy występuje w następujących rozmiarach:
KONG Puppy Small - 7 cm - dla szczeniąt ras małych(dorosły pies o wadze od 2 do 9 kg)
KONG Puppy Medium - 8,5 cm - dla szczeniąt ras średnich (dorosły pies o wadze od 7 do 16 kg)
KONG Puppy Large - 10 cm - dla szczeniąt ras dużych (dorosły pies o wadze od 13 do 30 kg)


Skopiuj link do przeglądarki i zobacz.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fzO2PTQ6CRM

Więcej informacji

Producent: KONG
Właściwości Zabawka interaktywna
Czas realizacji: 3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Kong Puppy Zabawka Dla Psa

Kong Puppy Zabawka Dla Psa

Kong Puppy Zabawka Dla Psa z naturalnego kauczuku dla szczeniąt ras małych.

Produkty powiązane