Trixie Kula Smakula Dla Psa Zabawka

Nowy produkt

Trixie Kula Smakula to nowoczesny produkt interaktywny dla psów.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 39 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 39 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,78 zł.


12,90 zł brutto

Opis produktu

Trixie Kula Smakula

Jest to okrągła plastikowa kulka interaktywna. Zapewni naszemu pupilowi wiele zabawy oraz koncentracji. Dzięki nowoczesnej konstrukcji, otwór przez który wypada przysmak możemy regulować i dopasować do umiejętności i potrzeb naszego zwierzaka. Na początku użytkowania polecane jest powiększenie otworu oraz zwiększenie ilości smakołyków. Ma to na celu zachęcić zwierzaka do zabawy kulą smakulą.

Kula firmy Trixie jest wykonana ze sztucznego ale łatwego tworzywa, który w prosty i łatwy sposób można czyścić. Mocna ale elastyczna budowa odporna jest również na gryzienie, nawet wtedy gdy zabawka jest pusta. Okrągła struktura zapewni nawet ruch dla naszego pupila.

Trixie kula smakula - przez zabawę do nauki!

Kula Trixie to idealny sposób na naukę cierpliwości oraz koncentracji u naszego pupila. Zwierzak tocząc piłkę będzie nagradzany przez smakołyk, który wypadnie to z kolei zmobilizuje go do dalszej zabawy. Kula smakula to idealne rozwiązanie na długą rozrywkę dla psa lub kota w każdym wieku. Zapewni ciekawość kulą na wiele godzin, zwłaszcza dla młodych i szybko nudzących się psów.

Zainteresowanie zabawką sprawdzi się świetnie u psów energicznych i nadpobudliwych. To z kolei może pomóc nam uniknąć szkód w domu. Dostępne są trzy rozmiary kuli. Mały rozmiar 7 cm, średni 11 cm oraz duży 14,5 cm. Kolory są wysyłane losowo, czerwony lub niebieski. Cena kuli zależy od jej rozmiaru.

Więcej informacji

Producent: Trixie
Rodzaj: Zabawka
Właściwości Zabawka interaktywna
Przeznaczenie: Dla Psa i Kota
Czas realizacji: 3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Kula Smakula Dla Psa Zabawka

Trixie Kula Smakula Dla Psa Zabawka

Trixie Kula Smakula to nowoczesny produkt interaktywny dla psów.

Produkty powiązane