Jolly Pets Paszczak Piłka

Nowy produkt

Jolly Pets Piłka Paszczak to zabawka do zadań specjalnych. Dzięki imponującej wytrzymałości sprawdzi się nawet dla wyjątkowych łobuziaków.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

39,99 zł brutto

Opis produktu

Jolly Pets Piłka Paszczak - idealne rozwiązanie dla każdego psa!

Jolly Pets Piłka Paszczak – zabawka marki Jolly Pets, która dzięki swojemu kształtowi przypadnie do gustu Twojemu czworonogowi. Piłka paszczak jest dedykowana psom każdej rasy na każdym etapie życia. Jolly Pets Piłka Paszczak wykonany jest z naturalnej, nieszkodliwej dla psa gumy, która dzięki swoim sprężystym i elastycznym właściwościom zaspokoi naturalną potrzebę gryzienia psa. Paszczak posiadający otwór ozdobiony gumowymi wypustkami jest wspaniałą zabawką do której można wsadzić przysmaki, tak by nasz czworonóg miał okazję je samodzielnie wydobyć czując tym samym uczucie rywalizacji. Taki sposób nagradzania naszego psa jest dla niego wielce satysfakcjonujący, pozwala na długą intensywną zabawę oraz wzbudza jego naturalny instynkt łowcy. W gorące dni, biorąc pod uwagę komfort psa, właściciel żeby umilić psu zabawę i wydobywanie składników chłodząc zabawkę. Dodatkowo dzięki swojej elastyczności i wytrzymałości zabawka paszczak będzie długo służyła naszemu czworonogowi. Wspominane gumowe wypustki, blokują przysmaki uniemożliwiając ich zbyt szybkie wypadnięcie oraz delikatnie masują psie dziąsła i czyszczą jego uzębienie w trakcie zabawy. Dostępna w dwóch rozmiarach (7,5 cm oraz 10cm) zabawka pyszczak będzie zachęcała do zabawy swym wyglądem i interaktywnością nawet najbardziej leniwe psy, a dzięki przyjemnemu waniliowemu zapachowi nie zniechęci żadnego psiego przyjaciela.

Alternatywa dla nudnych i monotonnych zabawek - Jolly Pets Piłka Paszczak

Zabawka pyszczak jest niezwykle sprężysta a dzięki nieregularnemu kształtowi i odpowiedniemu wyważeniu odbija się w sposób nieprzewidywalny dla psa, zaskakując go oraz sprawiając mu tym samym radość z pościgu. Zabawka Pyszczak niezależnie od wybranego rozmiaru jest doskonale wyważona co pozwala na łatwe i komfortowe jej przenoszenie na wspólne spacery i wycieczki właściciyela z psem. Pyszczak marki Jolly Pets dzięki swoim właściwościom i możliwości samodzielnego wydobywania różnorodnych przysmaków sprawdzi się również jako idealna zabawka pod nieobecność właściciela. Wielkość otworu na przysmaki została skonstruowana w sposób pozwalający na wsadzanie różnorodnych frykasów różnego rozmiaru i kształtu. Dodatkową zaletą jest możliwość mycia tej zabawki w zmywarce bez obawy o jej zniszczenie, a najwyższej jakości naturalna guma z pewnością nie podda się łatwo psim zębom i pazurom pozwalając na długotrwałe użytkowanie.

Więcej informacji

Producent:Jolly Pets
Rodzaj:Zabawka
Kolor:Niebieski
Przeznaczenie:Dla psa
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Jolly Pets Paszczak Piłka

Jolly Pets Paszczak Piłka

Jolly Pets Piłka Paszczak to zabawka do zadań specjalnych. Dzięki imponującej wytrzymałości sprawdzi się nawet dla wyjątkowych łobuziaków.

Produkty powiązane