Jolly Pets Gryzak Piłka

Nowy produkt

JOLLY PETS Gryzak Piłka to wielofunkcyjna zabawka, która dostarczy naszemu czworonogowi wiele radości! Dodatkowym atutem jest możliwość chowania do środka przysmaków, które pies stopniowo będzie wyciągał.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

58,89 zł brutto

Opis produktu

Jolly Pets Gryzak Piłka - dożywotnia gwaracja dowodem jakości

Jolly Pets Gryzak Piłka – miękka i zarazem wytrzymała piłka gryzak marki Jolly Pets jest świetną propozycją dla psów kochających wszelakie zabawy. Wielofunkcyjna gumowa zabawka Jolly Pets Gryzak Piłka pozwoli właścicielowi oraz jego czworonogowi na szeroki wachlarz zabaw i gier, których jedyną barierą jest ich własna wyobraźnia. Jolly Pets Gryzak Piłka stworzona z bezpiecznego gumowego materiału JollyFlex cechuje się przyjemnym zapachem, który zachęci do zabawy nawet najwybredniejsze z psich nosów. Gryzak piłka cechująca się imponującą odpornością na uszkodzenia powstałe w wyniku zabaw i gier objęta jest dożywotnią gwarancją producenta. Powierzchnia matowego tworzywa JollyFlex zastosowanego w tej zabawce dla psa jest chropowata co skutkuje tym, że Gryzak Piłka czyści oraz masuje psie dziąsła i uzębienie. Tworzywo JollyFlex jest również miękkie i wytrzymałe co pozwoli psu na aktywną co zaspokoi jego naturalną potrzebę gryzienia i żucia. Jest to szczególnie ważne dla młodych psów, których uzębienie jest w najszybszej fazie rozwoju powodując niepowstrzymaną chęć gryzienia.

Jolly Pets Gryzak Piłka - liczy się wnętrze

Jolly Pets Gryzak Piłka dostępna w dwóch rozmiarach (7,5cm oraz 10cm) posiada wewnątrz otwór do którego właściciel ma możliwość schowania psich przysmaków. Tak schowane przysmaki skutecznie zachęcą ukochanego czworonoga do stopniowego ich wyciągania poprzez zabawę. Dodatkowo zabawkę Jolly Pets Gryzak Piłka można z powodzeniem wykorzystywać w procesie tresury lub wychowania czworonoga. Jolly Pets Gryzak Piłka idealnie mieści się w dłoni co pozwoli na skuteczne wykorzystanie tej zabawki do aportowania, a odpowiednie jej wyważenie pozwoli na daleki oraz pewny rzut. Jolly Pets Gryzak Piłka dzięki swojemu rozmiarowi nie sprawi psu trudności w przenoszeniu jej komfortowo w pysku podczas zabaw i innych form aktywności ruchowej.Wśród wielu zalet i atutów tej zabawki należy wspomnieć, że Jolly Pets Gryzak Piłka jest niezatapialna, co pozwoli na zabawę i gry w pobliżu zbiorników wodnych takich jak jeziora, stawy lub baseny. Dodatkowo właściciel zabawki może myć ją w zmywarce bez obawy o uszkodzenie lub zmatowienie kolorów.

Więcej informacji

Producent:Jolly Pets
Rodzaj:Zabawka
Przeznaczenie:Dla psa
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Jolly Pets Gryzak Piłka

Jolly Pets Gryzak Piłka

JOLLY PETS Gryzak Piłka to wielofunkcyjna zabawka, która dostarczy naszemu czworonogowi wiele radości! Dodatkowym atutem jest możliwość chowania do środka przysmaków, które pies stopniowo będzie wyciągał.

Produkty powiązane