Jolly Pets Pluszak

Nowy produkt

Jolly Pets Pluszak to niezwykle miła w dotyku zabawka pluszowa, która zdobędzie serce każdego psa!

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

44,99 zł brutto

Opis produktu

Jolly Pets Pluszak - pełnia pluszu dla każdego czworonoga

Jolly Pets Pluszak – zabawka, która dzięki swoim zaletom i wytrzymałości z pewnością przypadnie do gustu nawet najwybredniejszym i najbardziej leniwym psom. Pluszak marki Jolly Pets wykonany jest z delikatnego, a zarazem wytrzymałego pluszu, którego charakteryzuje przyjemna w dotyku struktura. Pluszak zawiera w sobie dwa poręczne uchwyty z mocnego sznura, które umożliwią zabawę w przeciąganie z naszym pupilem lub innym czworonogiem. Mocne sznury o imponującej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia zagwarantują, że zabawka naszego psa będzie służyła długo podczas nawet najbardziej intensywnych zabaw. Pluszaki dostępne są w trzech rozmiarach (S, L, XL) dostosowanych dla czworonogów każdej rasy na każdym etapie życia. Dodatkowo Jolly Pets oferuje aż siedem kształtów pluszaków (Małpa, Świnia, Krab, Żaba, Krowa, Żółw oraz Słoń) dzięki czemu każdy właściciel dobierze z pewnością coś odpowiedniego dla swojego pupila. Zabawka pluszak marki Jolly Pets posiada w sobie piszczałkę, która w trakcie przeciągania lub szarpania za uchwyty wydaje z siebie donośny dźwięk, intrygujący oraz pobudzający naturalny instynkt łowczy każdego z naszych czworonożnych przyjaciół.

Jolly Pets Pluszak - niech żyją miękkie zabawki!

Dzięki zastosowaniu delikatnego i zarazem wytrzymałego pluszu, zabawka marki Jolly Pets będzie idealną zabawką zaspokajającą naturalną psią potrzebę gryzienia oraz żucia. Brak ostrych krawędzi w tej zabawce daje pewność, że pluszak Jolly Pets nie zrani pyska lub jamy ustnej naszego czworonożnego przyjaciela. Dzięki szerokiemu wachlarzowi oferowanych zastosowań do różnych rodzajów zabaw i gier, pluszak marki Jolly Pets zapewni naszemu czworonogowi zabawę pozbawioną monotonii. Pluszak marki Jolly Pets sprawdzi się świetnie jako zabawka wspierająca wychowanie oraz tresurę psa, a dzięki swoim wystającym elementom do gryzienia zapewni rozrywkę psu podczas nieobecności włpeaściciela. Pluszak jako zabawka dla psa jest doskonałą inwestycją w jego życie pełne zabaw, gier i rozrywek, które silnie wzmacniają kontakt psa z właścicielem oraz dają poczucie akceptacji psu co z kolei zgodne jest z jego naturalnym instynktem stadnym. Pluszak o zabawnym designie z pewnością przypadnie do gustu każdemu psu dając mu wiele radości.

Rodzaj pluszaka prosimy podać w wiadomości. W przypadku, gdy nie zostanie on podany, zastrzegamy sobie możliwość wysyłki losowej.

Więcej informacji

Producent:Jolly Pets
Rodzaj:Zabawka
Przeznaczenie:Dla psa
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Jolly Pets Pluszak

Jolly Pets Pluszak

Jolly Pets Pluszak to niezwykle miła w dotyku zabawka pluszowa, która zdobędzie serce każdego psa!

Produkty powiązane