Trixie Kość Denta Fun

TX-34847

Nowy produkt

Trixie DentaFun kość miętowa z kauczuku to zabawka, która dzięki swojej budowie masuje dziąsła i wspiera higienę jamy ustnej.

Więcej szczegółów

35,90 zł brutto

Opis produktu

Trixie Kość Denta Fun to sposób na dobrą zabawę i czyste zęby Twojego pupila

Zabawki pełnią dużą rolę w rozwoju młodego psa. Rozwijają spryt, uczą współpracy z właścicielem i zacieśniają więzi. Wspomnienie udanej zabawy będzie kojarzyło się psu z wspaniałą rozrywką, a raz zabawiany z pewnością wróci do opiekuna z zabawką w zębach zawsze wtedy, gdy będzie miał ochotę na zabawę. Posiadacze psów wiedzą doskonale, że raz na jakiś czas warto dorzucić coś nowego do arsenału zabawek, które posiada pupil. Nowe rzeczy wzbudzają zainteresowanie i motywują zwierzaka do zabawy. Obecnie w sklepach zoologicznych dostępnych jest wiele zabawek trenujących zarówno kondycję fizyczną psa jak i jego zdolności dedukcji. Trixie Kość Denta Fun to zabawka, która zapewni zwierzęciu rozrywkę, a dodatkowo zadba o higienę jego jamy ustnej. Jest to bezbolesny, a wręcz przyjemny sposób na zadbanie o czystość zębów Twojego pupila. Trixie Denta Fun to linia różnego rodzaju zabawek mających za zadanie oczyszczanie uzębienia.

Trixie Kość Denta Fun odświeża jamę ustną zapewniając zwierzęciu delikatnie miętowy oddech

Zabawki można używać zarówno jako gryzaka w warunkach domowych jak i na zewnątrz, w warunkach podwórkowych czy parkowych. Może służyć jako narzędzie do nauki aportowania lub do samodzielnej, spokojnej zabawy. Będzie odpowiednia zarówno dla szczeniąt, które odczuwają dyskomfort spowodowany wyrzynaniem się stałych zębów jak i dla psów dorosłych. Trixie Kość Denta Fun ma właściwości masażu dziąseł, co z pewnością przyniesie ulgę zwierzęciu i uchroni buty czy meble w domu przed pogryzieniem. Starsze psy również skorzystają na gryzieniu kości, ponieważ widocznie oczyszcza ona zęby z płytki nazębnej i kamienia nazębnego, ponadto w kontakcie ze śliną wydziela delikatny, miętowy zapach. Trixie Kość Denta Fun wykonana została z kauczuku. Jest on tworzywem dość miękkim i delikatnym dla jamy ustnej, a jednocześnie wytrzymałym na gryzienie. Jest to bez wątpienia zabawka godna polecenia właścicielom psów. Marka Trixie znana jest z tworzenia wielu przydatnych akcesoriów dla zwierząt.

Rozmiar: 14 cm

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:Zabawka
Smak:Mięta
WłaściwościCzyszący zęby
Długość:14 cm
Przeznaczenie:dla psa
Czas realizacji:do 4 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Trixie Kość Denta Fun

Trixie Kość Denta Fun

Trixie DentaFun kość miętowa z kauczuku to zabawka, która dzięki swojej budowie masuje dziąsła i wspiera higienę jamy ustnej.

Produkty powiązane