Trixie Dysk Frisbee Dog Activity

Nowy produkt

Trixie zabawka Dysk Frisbee to produkt z linii Dog Activity, który doskonale sprawdzi się podczas plenerowych zabaw z psem.

Więcej szczegółów

22,90 zł brutto

Opis produktu

Trixie Zabawka Dysk Frisbee to doskonały pomysł na spędzanie czasu z pupilem na świeżym powietrzu

Zwierzaki kochają ruch. Oczywiście zdarzają się i takie, które wolą leniuchować na kanapie, jednak są one zazwyczaj w mniejszości. Aktywność pupila w dużej mierze zależy od jego wielkości, rasy czy też uwarunkowań genetycznych. Tryb życia, jaki prowadzi pies również jest czynnikiem decydującym o aktywności czworonoga. Młody, przyzwyczajony do codziennych spacerów i zabaw pies z pewnością będzie dużo aktywniejszy niż pies starszy, który przyzwyczajony jest do spędzania kilku lub kilkunastu godzin dziennie w domu pod nieobecność właścicieli. Warto jednak angażować zwierzaki do aktywności, ponieważ ruch dobrze wpływa na stawy i cały proces przemiany materii czworonoga. Na rynku zoologicznym istnieje wiele propozycji zabawek. Niektóre przeznaczone są do używania w domu, inne doskonale sprawdzą się w plenerze – w parku lub na podwórku. Jedną z zabawek, które fantastycznie sprawdzą się w warunkach plenerowych jest Trixie Zabawka Dysk Frisbee.

Trixie Zabawka Dysk Frisbee wykonana została z wytrzymałego materiału, który utrzymuje się na wodzie

Aby pies nauczył się łapać dysk frisbee należy zacząć od pokazania mu tego, jak zabawka lata. Jeżeli czworonóg złapie bakcyla po każdym rzucie właściciela będzie z wielką radością biegał za zabawką. Jest to jedna z ciekawszych aktywności, jakie można wykonywać z psem. Rzut dyskiem frisbee można spotkać nawet jako dyscyplinę sportową, w której właściciele w parach ze swoimi czworonogami startują we wspólnym konkursie. Trixie Zabawka Dysk Frisbee jest doskonałym akcesorium do treningów z psem w plenerze. Pozwala na wybieganie się pupila i spożytkowanie jego energii, ponadto pozwala na wyskoki i ćwiczenie zwinności. Dysk wykonany jest z kauczuku, dzięki czemu łapanie go jest dla psa bezbolesne. Trixie Zabawka Dysk Frisbee to miękka alternatywa dla plastikowych, twardych a w konsekwencji niebezpiecznych dysków. Prezentowany produkt unosi się na wodzie, dzięki czemu można go rzucać psu także jako wyzwanie połączone z pływaniem. Frisbee dostępne jest w czterech rozmiarach.

  • Rozmiary:
  • ⌀ 15 cm
  • ⌀ 18 cm
  • ⌀ 22 cm
  • ⌀ 24 cm

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:Dysk Frisbee do aportowania
Długość:4 rozmiary
Przeznaczenie:Dla psa
Czas realizacji:do 4 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Trixie Dysk Frisbee Dog Activity

Trixie Dysk Frisbee Dog Activity

Trixie zabawka Dysk Frisbee to produkt z linii Dog Activity, który doskonale sprawdzi się podczas plenerowych zabaw z psem.

Produkty powiązane