Trixie Sznur z Piłkami Denta Fun

Nowy produkt

Trixie Sznur z Piłkami Denta Fun to artykuł przeznaczony do zabawy, który dodatkowo oczyszcza zęby zwierzaka.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 32 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 32 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,64 zł.


32,00 zł brutto

Opis produktu

Trixie Sznur z piłkami Denta Fun to doskonała zabawka, która zapewni pupilowi godziny rozrywki

Wybór akcesoriów do zabawy to nie lada wyzwanie. Każdy właściciel czworonoga wie, że zwierzak powinien mieć swoje zabawki, z których będzie mógł korzystać w każdym momencie bez groźby kary. W przeciwnym razie może gryźć buty czy domowe akcesoria, które mogą w dodatku okazać się niebezpieczne dla jego zdrowia. Posiadanie swoich akcesoriów buduje ponadto w psychice zwierzęcia poczucie przynależności i bezpieczeństwa. Warto wybierać ciekawe artykuły spośród wielu oferowanych przez sklepy zoologiczne. Ważne, by zabawka była bezpieczna dla zdrowia psa i zapewniała mu ciekawe urozmaicenie wolnego czasu. Trixie Sznur z piłkami Denta Fun to zabawka mająca kilka zastosowań, dzięki którym pies może bawić się samodzielnie, może również wchodzić w interakcję z właścicielem. Zabawkę można zarówno rzucać ucząc psa aportowania, można także siłować się ze zwierzęciem zaspokajając potrzebę współzawodnictwa. Zwierzak może bawić się piłkami, może także gryźć miękką linę.

Trixie Sznur z piłkami Denta Fun to gryzak, dzięki któremu zęby psa są wyczyszczone, a oddech świeży

Zabawki z linii Trixie Denta Fun oprócz zapewnienia wyśmienitej zabawy mają także za zadanie oczyszczać zęby z osadów i kamienia nazębnego oraz odświeżać oddech. Masowanie dziąseł zdecydowanie przyda się szczeniętom, które są na etapie wymieniania uzębienia mlecznego na stałe lub tym, których zęby stałe są już w fazie wzrostu. Trixie Sznur z piłkami Denta Fun to doskonała zabawka, która jednocześnie czyści zęby. Na okrągłym w przekroju sznurze umieszczono trzy piłki o średnicy 5 cm. Sznur ma średnicę 20 cm. Piłeczki wykonane zostały z kauczuku. Posiadają miękkie wypustki, które mają właściwości masowania dziąseł i wnikając między zęby czyszczą je. Cała zabawka pod wpływem kontaktu ze śliną wydziela świeży, miętowy zapach, który odświeża oddech psa. Zarówno sznur jak i piłki mają seledynowy kolor, który przywołuje na myśl odświeżenie. Trixie Sznur z piłkami Denta Fun to zabawka, która oprócz rozrywki zapewni pupilowi zdrowe zęby i świeży oddech.

Średnica sznura 20 cm

Średnice piłek 5 cm

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:Zabawka
Smak:Mięta
WłaściwościCzyszący zęby
Przeznaczenie:Dla psa
Czas realizacji:do 4 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Trixie Sznur z Piłkami Denta Fun

Trixie Sznur z Piłkami Denta Fun

Trixie Sznur z Piłkami Denta Fun to artykuł przeznaczony do zabawy, który dodatkowo oczyszcza zęby zwierzaka.

Produkty powiązane