Yarro Gryzak Sznur z Piłką Tenisową

Y0322

Nowy produkt

Yarro Gryzak Sznur z Piłką Tenisową to zabawka doskonała zarówno do zabawy w domu jak i w plenerze, przeznaczona dla psów.

Więcej szczegółów

9,90 zł brutto

Opis produktu

Yarro Gryzak Sznur z Piłką Tenisową to doskonała, wytrzymała zabawka dla Twojego pupila

Psy uwielbiają zabawy. Jest to cecha łącząca wszystkie ich rasy. Każdy właściciel szczenięcia lub młodego psiaka doskonale wie o tym, że należy zapewnić mu jak najwięcej rozrywki, długie spacery i wybieg. Zwierzaki wychodzące na podwórko w dużej mierze same organizują sobie czas wolny. Te, które większą część dnia spędzają w czterech ścianach powinny być codziennie wyprowadzane na trwający co najmniej godzinę spacer. Warto podczas spędzania czasu z pupilem na świeżym powietrzu zadbać o ciekawe akcesoria, które zapewnią psu rozrywkę. Na rynku zoologicznym istnieje wiele psich zabawek, które wykonane są z najróżniejszych materiałów. Jedne doskonale unoszą się na wodzie, inne mają właściwości masujące dziąsła i oczyszczające zęby, a jeszcze inne nadają się do nauki aportowania czy zabawy w przeciąganie. Tę ostatnią rolę doskonale spełni Yarro Gryzak Sznur z Piłką Tenisową. Ta doskonała, wytrzymała zabawka może służyć do aportowania oraz wspólnej zabawy z pupilem.

Yarro Gryzak Sznur z Piłką Tenisową to ciekawa propozycja do zabawy zarówno w domu jak i w plenerze

Zwierzęta oczekują interakcji z właścicielem, dlatego warto wybierać zabawki, które pozwolą na zbliżenie i nawiązanie więzi. Owszem, noszenie po podwórku znalezionego pod płotem kija jest doskonałą zabawą, ale o wiele lepszą będzie ganianie za kijem rzucanym przez pana. Wybierając akcesoria do zabaw plenerowych należy pamiętać o tym, że pies oczekuje kontaktu z człowiekiem, a wręcz go potrzebuje. Yarro Gryzak Sznur z Piłką Tenisową pozwala na rzucanie zabawki i naukę aportowania. Można także również bawić się nim w przeciąganie – pies będzie traktował ten rodzaj rozrywki jako swoistą próbę sił. Piłka tenisowa znajdująca się na końcu sznura to doskonały gryzak. Plecionka składa się z bawełnianych nitek, które mają właściwości oczyszczające zęby z osadów i kamienia nazębnego. Zabawkę w razie zabrudzenia można z powodzeniem czyścić, a nawet prać w pralce. Yarro Gryzak Sznur z Piłką Tenisową posiada z jednej strony piłkę, a z drugiej wygodny uchwyt do łapania czy też gryzienia.

Więcej informacji

Producent:Yarro
Rodzaj:Zabawka
WłaściwościGryzak piłka + sznur
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Yarro Gryzak Sznur z Piłką Tenisową

Yarro Gryzak Sznur z Piłką Tenisową

Yarro Gryzak Sznur z Piłką Tenisową to zabawka doskonała zarówno do zabawy w domu jak i w plenerze, przeznaczona dla psów.

Produkty powiązane