Trixie Sznur z Piłką Kauczukową

TX-3267

Nowy produkt

Trixie Sznur z piłką kauczukową to czyszczenie zębów podczas wspaniałej zabawy. Zabawka odpowiednia dla psów ras średnich i dużych.

Więcej szczegółów

30,90 zł brutto

Opis produktu

Trixie Sznur z Piłką Kauczukową to doskonała zabawka stworzona z myślą o średnich i dużych psach

Posiadacze psów wiedzą doskonale, że należy zaopatrzyć się w zabawki odpowiednie do wieku i gabarytów psa. Zwierzaki muszą mieć własne zabawki, szczególnie młode osobniki. W przeciwnym razie niestety można spodziewać się efektów nudy, którymi mogą być pogryzione buty, dywany, a nawet wszelkie plastikowe elementy wyposażenia domu. Aby zapobiec zniszczeniom warto wybrać się do sklepu z artykułami zoologicznymi i zaopatrzyć pupila w ciekawe zabawki. Warto również organizować mu czas poprzez dłuższe spacery połączone z aktywnością – graniem w piłkę, rzucaniem frisbee czy bieganiem. Po tak aktywnie spędzonym czasie zwierzak z pewnością będzie spokojniejszy i nie będzie miał tak dużych chęci na zabawę. Na takie spacery lub na podwórko można zabrać ze sobą Sznur z piłką kauczukową Trixie. Jest on dość ciężki, a jego sploty są grube. Dzięki temu można za jego pomocą uczyć psa aportowania lub bawić się w przeciąganie i siłować się z pupilem.

Trixie Sznur z Piłką Kauczukową to wytrzymały szarpak przydatny zarówno w domu, jak i podczas spacerów

Odpowiednie zabawki zapewnią psu właściwą dawkę rozrywki. Jeśli chcemy, by nasz zwierzak był grzeczny i nie niszczył mebli, dywanów czy innego wyposażenia domowego, a także nie demolował podwórka i nie kopał dołków na trawniku – powinniśmy zapewnić mu ciekawe środowisko i własne zabawki, na gryzienie których będzie miał przyzwolenie. Częstym powodem niszczenia przedmiotów przez psy nie są zaburzenia behawioralne, ale nuda. Zwierzę pozostawiane na kilka godzin dziennie samo w domu będzie oprócz wypoczywania szukało także rozrywki. Pozostawienie zabawek zmniejsza ryzyko, że pies zainteresuje się czymś niewłaściwym. Trixie Sznur z Piłką Kauczukową to szarpak, który doskonale sprawdzi się zarówno podczas wspólnej, jak i samodzielnej zabawy. Dzięki dużej ilości nitek pies gryząc węzły będzie oczyszczał swoje zęby. Umiejscowiona w centrum sznura piłka kauczukowa dostarczy psu dodatkowej zabawy. Sznur można zarówno rzucać psu jak i bawić się z nim w przeciąganie. Zabawka jest dość ciężka, nadawać się będzie dla średnich i dużych psów.

Wymiary: ø 7/36 cm

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:Zabawka
WłaściwościCzyszący zęby
Wielkość psa:Średnie i duże rasy
Długość:Długość 36 cm, średnica piłki 7 cm
Przeznaczenie:Dla psa
Czas realizacji:do 4 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Trixie Sznur z Piłką Kauczukową

Trixie Sznur z Piłką Kauczukową

Trixie Sznur z piłką kauczukową to czyszczenie zębów podczas wspaniałej zabawy. Zabawka odpowiednia dla psów ras średnich i dużych.

Produkty powiązane