Szarpaki z Porożem

Nowy produkt

Szarpaki z Porożem to niezwykle smakowite, twarde gryzaki połączone z wysokiej jakości bawełnianą liną. Zdrowa i funkcjonalna zabawka, która pochłonie uwagę psa na długie godziny. 

Więcej szczegółów

51,90 zł brutto

Opis produktu

Szarpaki z porożem zdrowe i funkcjonalne

Szarpaki z porożem to połączenie zabawy i funkcjonalności,dzięki czemu stają się spełnieniem marzeń każdego właściciela, który choć raz miał do czynienia z krnąbrnym, znudzonym psem. Zestawienie uwielbianego przez czworonogi poroża i wytrzymałej liny, zapewnia możliwość wspólnych zabaw z psem i zacieśnienia więzi. W pełni naturalny przysmak powstały ze zrzutów, czyli poroża, które jelenie wymieniają raz do roku, to doskonały i przede wszystkim ekonomiczny gryzak. Niezwykle twardy, ale również smakowity, ze względu na swoją wytrzymałość, a także wartości odżywcze, cieszy się coraz większą popularnością. Wszelkiego rodzaju szarpaki od dawna są już oczywistym wyborem właścicieli psów, które doskonale potrafią zająć ich uwagę, a także umożliwiają wspólne spędzanie czasu z właścicielem.

Mocne szarpaki ze zrzutów poroży

Poroże jest źródłem wielu minerałów, w tym wapnia, magnezu, cynku i żelaza. Zawiera również białko oraz kolagen, wpływający na prawidłowy rozwój kości, mięśni i stawów. Dzięki swojej twardości jest w stanie przetrwać nawet intensywne gryzienie i żucie przez długie tygodnie. Jest znacznie odporniejsze na powstanie odprysków i odłamków, choć zdarzają się przypadki, w których w przypadku rozgryzienia mogą powstać ostre krawędzie, a wówczas należy uniemożliwić psu ich zjedzenie. Kolejnym atutem tego produktu jest brak intensywnego, drażniącego zapachu. Dla ludzi jest on niemal niewyczuwalny, zaś psom wydaje się niezwykle aromatyczny, tym samym zachęcając je do zabaw. Nawet podczas gryzienia nie staje się klejące i śliskie, dzięki czemu nie zostawia plam. Poroże doskonale czyści zęby, podobnie jak lina, która pracuje jak nić dentystyczna. Sama lina została wykonana ręcznie, w całości z bawełny i bez dodatków konserwujących, dzięki czemu zabawa nimi jest w pełni bezpieczna. Ciasno tkany materiał oraz mocne węzły są równie wytrzymałe jak samo poroże. Dostępne w różnych długościach, rozmiarach poroża, kombinacjach oraz różniące się ilością węzłów.

Długość zabawki

String Double M – 40 cm
String Double XL- 50 cm
Knot Hard L – 40 cm
Loop Easy XL – 50 cm

Więcej informacji

Rodzaj:Zabawka, Przysmak
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
WłaściwościTwardy, wytrzymały, czyszczący zęby
Przeznaczenie:Zabawka/Szarpak, Przysmak
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Szarpaki z Porożem

Szarpaki z Porożem

Szarpaki z Porożem to niezwykle smakowite, twarde gryzaki połączone z wysokiej jakości bawełnianą liną. Zdrowa i funkcjonalna zabawka, która pochłonie uwagę psa na długie godziny. 

Produkty powiązane