Zabawka Kong Wobbler

Nowy produkt

Poruszająca się w nieprzewidywalny sposób zabawka Kong. Odkręcone dno sprawia, że z łatwością można wypełnić ją ulubionymi przysmakami psa, zapewniając mu rozrywkę na długie godziny.

Więcej szczegółów

69,99 zł brutto

Opis produktu

Kong Wobbler wytrzymała zabawka na przysmaki dla psa

Spośród wielu zabawek, które dostępne są na rynku zoologicznym, te należące do oferty firmy Kong cieszą się wyjątkowo dużym uznaniem, co zawdzięczają przede wszystkim swojej niezwykłej wytrzymałości. Intensywne zabawy są w stanie sprawić, że ulubiona zabawka psa może szybko ulec uszkodzeniu, dlatego wielu właścicieli poszukuje gadżetów, które będą w stanie zapewnić rozrywkę ich pupilom na dłuższy czas. Piłki, pluszaki, szarpaki, wszystko to skutecznie potrafi zająć uwagę psa, jednak niewątpliwie największą popularnością w ostatnim czasie cieszą się zabawki umożliwiające umieszczenie w nich ulubionych przysmaków psa. Niewielkie otwory sprawiają, że konieczne jest włożenie wysiłku w wyjęcie uwielbianego kąska czy wylizanie smakowitego pasztetu. Zabawa gwarantująca nagrodę niezwykle skutecznie wypełnia psu czas, dając właścicielom gwarancję, że podczas ich nieobecności nie dozna on niebezpiecznego uczucia nudy, które może wywołać zainteresowanie przedmiotami nieprzeznaczonymi dla jego zębów. Kto choć raz opiekował się psem, ten wie, że są one jak dzieci, które szybko tracą zainteresowanie i skupiają się na czynnościach i przedmiotach, które łatwo można uszkodzić lub mogą być dla nich niebezpieczne. Zabawki wypełnione przysmakiem, obok którego pies nie jest w stanie przejść obojętnie stały się hitem ostatnich lat i obowiązkowym elementem wyprawki każdego czworonożnego domownika. Kong Wobbler to zabawka, która pomieści w sobie każdy przysmak, a dzięki swoim nieprzewidywalnym ruchom utrudni psu dostanie się do nich, tym samym zachęcając go do zabawy.

Zabawka na przysmaki dla psa w dwóch rozmiarach

Wobbler dzięki swojej formie porusza się w nieprzewidywalny dla psa sposób, zachęcając go tym samym do aktywności. Trącając zabawkę łapą lub nosem wprawia ją w ruch, starając się aby przez niewielki otwór o średnicy 2 centymetrów wypadły przysmaki. Można ją nimi wypełnić wkładając je bezpośrednio przez otwór lub odkręcając dno. Zabawka wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, który został przebadany pod kątem styczności z żywnością. Kong Wobbler dostępny jest w dwóch rozmiarach tak aby dostosować go wielkością do rasy i potrzeb psa. Atutem zabawki jest również to, że może być użyta podczas treningu lub zastąpić miskę jeśli właściciel pragnie aby jego pies jadł wolniej.

Small – 1 do 12 kg masy ciała psa

Large – powyżej 12 kg masy ciała psa

Więcej informacji

Producent:KONG
Rodzaj:Zabawka
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
Przeznaczenie:Zabawka na przysmaki
Czas realizacji:do 4 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Zabawka Kong Wobbler

Zabawka Kong Wobbler

Poruszająca się w nieprzewidywalny sposób zabawka Kong. Odkręcone dno sprawia, że z łatwością można wypełnić ją ulubionymi przysmakami psa, zapewniając mu rozrywkę na długie godziny.

Produkty powiązane