Pet Nova Pluszowa Zabawka Świnka dla Psa

Nowy produkt

Pet Nova Zabawka Pluszowa Świnka dla Psa wykonana została z wysokiej jakości, nieszkodliwych materiałów. Zabawka jest miękka i została wyposażona w piszczałkę, która doskonale przyciąga uwagę psa. 

Więcej szczegółów

19,90 zł brutto

Opis produktu

Pet Nova Pluszowa Zabawka Świnka dla psów w każdym wieku

W pędzie życia codziennego, mimo szczerych chęci właściciele psów nie zawsze są w stanie samodzielnie zaspokoić zapotrzebowanie pupila na zabawę. Znudzone czworonogi często poszukując rozrywki odnajdują ją w przedmiotach, które nie są przygotowane na spotkanie z ich zębami – najczęściej ofiarami padają ulubione kapcie opiekuna, papier toaletowy, a niekiedy nawet książki. Nabyte w okresie dzieciństwa przyzwyczajenia do niszczenia przedmiotów użytku codziennego, mogą przekładać się na późniejsze etapy życia psa, dlatego warto zapewnić mu odpowiednią dla niego rozrywkę. W tym celu w jego najbliższym otoczeniu powinny znaleźć się przedmioty przeznaczone wyłącznie dla jego własnego użytku. W tej roli doskonale sprawdzą się zabawki, których wybór jest niezwykle szeroki i spełni potrzeby nawet niezwykle wybrednych psów. Pet Nova w swojej ofercie posiada wiele zabawek, a jedną z nich jest pluszowa świnka.

Pet Nova Pluszowa Zabawka Świnka z piszczałką wykonana z wysokiej jakości materiałów

Pluszowa zabawka Pet Nova w kształcie świnki została wykonana z wysokiej jakości nieszkodliwych materiałów, dzięki czemu na dłuższy czas zapewni psu rozrywkę. Wzbogacona została dodatkowo o niezbyt głośną piszczałkę, która w umiejętny sposób przykuje uwagę czworonoga, jednocześnie nie drażniąc nieznośnym dźwiękiem jego opiekuna. Każdy właściciel psa wie, jak męczące potrafią być wysokie dźwięki wydawane przez zabawki, jednak piszczałka umieszczona w śwince na tle innych wypada dobrze i nie doprowadza szybko do irytacji. Wyraźne, jasne kolory sprawią, że z łatwością zwierze będzie w stanie ją zlokalizować, rozpoczynając zabawę w wybranej przez siebie chwili. To propozycja dla psów, które nie mają tendencji do niszczenia zabawek. Mierząca dwadzieścia dwa centymetry świnka doskonale sprawdzi się w roli pluszowego towarzysza dla psów średnich, jednak powinna również sprostać oczekiwaniom przedstawicielom małych, jak również dużych ras. Zajmie czas zarówno szczeniakom, które szczególnie potrzebują rozrywki, jak również tym starszym osobnikom, nawet jeśli nie posiadają w sobie takich pokładów energii, jak młodsi przedstawiciele ich gatunku. Zabawka jest łatwa do utrzymania w czystości i może być prana w pralce, jak również ręcznie.

Więcej informacji

Producent:Pet Nova
Rodzaj:Zabawka
Wiek psa:Psy dorosłe i szczenięta
WłaściwościZabawka pluszowa, Zabawka z piszczałką
Długość:22cm
Przeznaczenie:Zabawka/Szarpak/Aport
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Pet Nova Pluszowa Zabawka Świnka dla Psa

Pet Nova Pluszowa Zabawka Świnka dla Psa

Pet Nova Zabawka Pluszowa Świnka dla Psa wykonana została z wysokiej jakości, nieszkodliwych materiałów. Zabawka jest miękka i została wyposażona w piszczałkę, która doskonale przyciąga uwagę psa. 

Produkty powiązane