Pet Nova Pluszowy Tygrys

Nowy produkt

Pet Nova pluszowy tygrys zabawka dla psów w każdym wieku i wszystkich ras. Wykonany z wysokiej jakości pluszu i wyposażony w piszczałkę. 

Więcej szczegółów

23,99 zł brutto

Opis produktu

Pet Nova pluszowa zabawka dla psa

Psy podobnie jak dzieci wymagają aby zająć ich uwagę, tym samym uniemożliwiając nudzie dojście do głosu. Znudzony pies poszukując dla siebie zajmującego zajęcia może odnaleźć je w niszczeniu przedmiotów użytku codziennego, w tym na przykład w żuciu ulubionych butów swojego właściciela. Decydując się więc na opiekę nad psem warto wyposażyć się w zabawki, w które bogaty jest rynek zoologiczny. Doskonale sprawdzają się te, które dzięki specjalnym otworom mogą pomieścić ulubiony przysmak psa, jednak należy pamiętać, że wśród całego asortymentu zabawek, jakie posiada nasz pies, nie powinno wśród nich zabraknąć tych, które zostały wykonane z pluszu. To właśnie one stają się często najlepszymi przyjaciółmi naszych czworonogów towarzysząc im podczas wykonywania różnych czynności w ciągu dnia. Pet Nova w swojej ofercie posiada szeroki wybór wysokiej jakości pluszowych zabawek, a wśród nich mierzącego 36 centymetrów długości tygrysa.

Pluszowa zabawka dla psa w kształcie tygrysa z piszczałką

Pluszowy tygrys to doskonała zabawka dla psa. Wykonany został z wysokiej jakości pluszu przebadanego pod kątem szkodliwości dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla zwierząt. Dodatkowo atrakcyjności zabawce niewątpliwie dodaje uwielbiana przez czworonogi piszczałka, której dźwięk dla uszu właściciela nie jest zbyt wysoki i głośny. Mierzący 36 centymetrów długości tygrys stanie się wiernym towarzyszem zabaw zarówno małych psów, jak również tych należących do reprezentantów ras olbrzymich. Dzięki wyrazistym wzorom będzie łatwo zauważalny przez psa na każdej powierzchni. Ogromnym atutem zabawek z serii Pet Nova jest to, że są one niezwykle łatwe do utrzymania w czystości i można prać je zarówno w pralce jak i ręcznie. Należy pamiętać, że wykonana z pluszu zabawka nie jest niezniszczalna i przeznaczona jest przede wszystkim dla psów, które nie wykazują tendencji do niszczenia. W przypadku uszkodzenia materiału lub wyciągnięcia przez psa wypełnienia, zabawkę należy wymienić na nową.

Więcej informacji

Producent:Pet Nova
Rodzaj:Zabawka
WłaściwościPluszowa, miękka
Wielkość psa:Wszystkie rasy
Przeznaczenie:Zabawa
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Pet Nova Pluszowy Tygrys

Pet Nova Pluszowy Tygrys

Pet Nova pluszowy tygrys zabawka dla psów w każdym wieku i wszystkich ras. Wykonany z wysokiej jakości pluszu i wyposażony w piszczałkę. 

Produkty powiązane