Nowy KERBL Gronostaj Zabawka dla Kota

KERBL Gronostaj Zabawka dla Kota

81660

Nowy produkt

KERBL Pluszowy gronostaj zabawka dla kota. Dzięki dołączonej kocimiętce zachęci kota do zabawy i pozwoli mu się zrelaksować. 

Więcej szczegółów

12,99 zł brutto

Opis produktu

KERBL Pluszowa zabawka dla kota 

Choć koty są zwierzętami, które są w stanie przespać większą część dnia, zabawa nie jest im obca. Lubią gdy poświęca się im uwagę i często domagają się o nią ocierając, mrucząc i miaucząc. Wspólna zabawa jest doskonałym sposobem na to by zacieśnić więź ze swoim pupilem, jednocześnie pobudzając go do ruchu. Aktywność fizyczna jest ważna, szczególnie w przypadku kotów niewychodzących, które większą część dnia spędzają na drzemkach. I choć ich metabolizm pracuje prężnie, zdarzają się przypadki, w których waga kota przekracza górną granicę normy. Otyłość u kotów, podobnie jak u ludzi, psów i innych zwierząt, jest problemem, któremu trzeba zapobiegać. Nadmierna ilość kilogramów stanowi obciążenie do organizmu, w następstwie czego może dojść do rozwoju wielu schorzeń. Pragniemy dla naszych zwierząt jak najlepiej, dlatego nie powinniśmy zapominać o tym by zapewnić im odpowiednią dawkę ruchu. Jeśli więc nasz kot jest niewychodzący, warto każdego dnia poświęcić kilkadziesiąt minut na wspólną zabawę. Oczywiście z różnych przyczyn nie zawsze mamy taką możliwość, często zdarza się tak, że pozostawiamy naszego pupila samego na kilka godzin w ciągu dnia. Wówczas powinniśmy zapewnić mu dostęp do atrakcyjnych zabawek, które odciągną jego uwagę od słodkiego lenistwa i drzemek. Pluszowy gronostaj dzięki dołączonej do niego kocimiętce to zabawka, obok której koty nie będą w stanie przejść obojętnie.

Pluszowy gronostaj z kocimiętką

Kocimiętka znana jest ze swojego upajającego wpływu na koty. Nawet niewielka jej ilość pobudza je i zachęca do zabawy. Poprzez trwające kilkanaście minut działanie sprawia, że nasz kot z leniwego kanapowca zamienia się w skorego do harców drapieżnika. W efekcie podania kocimiętki nasz kot stanie się on niezwykle zrelaksowany i zadowolony. Dzięki temu, że pluszowy gronostaj posiada specjalną kieszonkę, w której można umieścić dołączoną do niego kocimiętkę, zabawka ta stanie się niezwykle atrakcyjna dla większości kotów. Gronostaj mierzy 17 centymetrów długości i został wykonany z wysokiej jakości pluszu. Dołączona do zabawki kocimiętka została zamknięta w szczelnym pojemniczku.

Więcej informacji

Producent:KERBL
Rodzaj:Zabawka
WłaściwościPluszowa
Przeznaczenie:Zabawka dla kota
Wiek kota:Dorosły i kocięta
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

KERBL Gronostaj Zabawka dla Kota

KERBL Gronostaj Zabawka dla Kota

KERBL Pluszowy gronostaj zabawka dla kota. Dzięki dołączonej kocimiętce zachęci kota do zabawy i pozwoli mu się zrelaksować. 

Produkty powiązane