Trixie Zabawka na Przysmaki dla Królika i Gryzoni

TX-62815

Nowy produkt

Interaktywna zabawka dla ptaków, królików i gryzoni od firmy Trixie. Specjalnie przegródki służą do umieszczenia w nich ulubionych przysmaków. 

Więcej szczegółów

42,80 zł brutto

Opis produktu

Trixie Kostka na przysmaki dla królików, gryzoni i ptaków

Króliki, gryzonie, czy ptaki, podobnie jak psy i koty potrzebują rozrywki, która wypełni im wolny czas, jednocześnie odciągając od psot. Wszystkie zwierzęta, niezależnie od ich wielkości, są jak małe dzieci, które potrzebują skupić na czymś swoją uwagę, a zabawki zdecydowanie najskuteczniej ją przyciągają. Hitem ostatnich lat stały się zabawki na przysmaki dla naszych większych, czworonożnych pupili, dlatego producenci zaczęli rozszerzać swoją ofertę o produkty, które dzięki podobnemu charakterowi skupią na sobie uwagę mniejszych zwierząt takich jak gryzonie, króliki, czy udomowione ptaki. Kostka od firmy Trixie to zabawka edukacyjna, która posiada trzy szufladki, idealne nadające się do tego by umieścić w nich uwielbiane przez zwierzaka przysmaki. Posiada dodatkowo dwa poziomy trudności. Poziom pierwszy polega na umieszczeniu zabawki na boku, tak by lina znajdowała się bezpośrednio przed zwierzakiem, który będzie mógł ją ciągnąć. Drugi poziom wymaga umieszczenia zabawki w pozycji pionowej tak, by pupil zmuszony był ciągnąć linę od góry i całkowicie wyciągnąć szufladę. Dzięki niewielkim otworom zwierzę ma możliwość wyczucia przysmaku znajdującego się w przegródce.

Warto pamiętać, że każde zwierzę zupełnie inaczej zareaguje na nową zabawkę. Na początku może wykazać obojętność lub zniecierpliwienie, gdy nie będzie w stanie samodzielnie wyciągnąć przysmaki. Do momentu, w którym zwierzak sam nie nauczy się wyciągać z przegródek przysmaku, można w niewielkim stopniu mu pomóc, poprzez delikatne wysunięcie szufladki. Dzięki temu stopniowo oswoimy pupila z nową zabawką, która niewątpliwie dość szybko stanie się jego ulubioną, ze względu na nagrodę, którą otrzyma wkładając w zabawę odrobinę wysiłku. Kostka wykonana została z drewna, a sznurki z sizalu, dlatego należy pilnować aby żaden z elementów nie został zgryziony lub zjedzony.

Wymiary całkowite: wysokość 6.5cm, szerokość 15.5cm, długość 5.5cm
Wymiary szufladki: wysokość 4.5cm, szerokość 4.5cm, długość sznurka ok. 12 cm

Więcej informacji

Producent:Trixie
Rodzaj:Zabawka
WłaściwościDrewniana
Przeznaczenie:Zabawka na przysmaki
Gryzoń:Króliki i gryzonie
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Trixie Zabawka na Przysmaki dla Królika i Gryzoni

Trixie Zabawka na Przysmaki dla Królika i Gryzoni

Interaktywna zabawka dla ptaków, królików i gryzoni od firmy Trixie. Specjalnie przegródki służą do umieszczenia w nich ulubionych przysmaków. 

Produkty powiązane