Vitapol Vita Herbal Mix Ziołowy

ZVP-4104

Nowy produkt

Vitapol Vita Herbal Mix Ziołowy zbilansowana mieszanka ziół dla królików i gryzoni.

Więcej szczegółów

3,60 zł brutto

Opis produktu

Vitapol Vita Herbal Mix Ziołowy zbilansowana mieszanka dla królików i gryzoni

Obecność ziół jest konieczna w prawidłowo skomponowanej diecie królików, świnek morskich, koszatniczek i szynszyl. Poza sianem, do którego zwierzęta te powinny mieć dostęp przez całą dobę, to właśnie zioła są niezbędnym składnikiem w ich żywieniu. Regulują one pracę organizmu, wpływając między innymi na układ trawienny, moczowy, a także system immunologiczny. Dzienna mieszanka powinna składać się z minimum kilkunastu rodzai ziół, kwiatów i korzeni. Zioła są niezbędne w leczeniu przeziębień, stanów zapalnych, wspomagają gojenie się ran, eliminowanie wzdęć i pasożytów układu pokarmowego. Vitapol Vita Herbal Mix Ziołowy to zbilansowana kompozycja ziół, odpowiednia do podawania królikom i gryzoniom jako uzupełnienie codziennej mieszanki.

Vitapol Vita Herbal Mix Ziołowy wsparcie w prawidłowej pracy organizmu

Vitapol Vita Herbal Mix Ziołowy sprawnie reguluje pracę organizmu dzięki wyważonej kompozycji różnych gatunków ziół. Babka lancetowata działa osłonowo na przewód pokarmowy, oraz wykazuje właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne i rozkurczowe. Może być codziennym składnikiem mieszanki, jak również należy stosować ją w leczeniu kataru, ran skórnych, a także po usunięciu zębów. Wpływa korzystnie na organizm po wystąpieniu biegunki, która jest stanem wysoce zagrażającym życiu tych delikatnych zwierząt. Mniszek lekarski obniża ciśnienie krwi, oczyszcza wątrobę, sprzyja trawieniu oraz działa moczopędnie. Oczyszcza krew z toksyn, dlatego zaradza się jego podanie przy antybiotykoterapii, jednak może być podawany często, choć w małych ilościach. Pomocny w leczeniu nowotworów, wrzodów i infekcji grzybiczych. Pokrzywa działa przede wszystkim oczyszczająco i moczopędnie, dlatego sprzyja leczeniu kamieni w przewodzie moczowym. Wspomaga również krążenie oraz trawienie, pobudzając apetyt. Wpływa również na stan skóry i sierści, dlatego warto podawać ją w okresie linienia. Pokrzywę należy podawać w niewielkich ilościach od 2 do 3 razy w tygodniu. Zawarty w mieszance rumianek usuwa wzdęcia, a także sprzyja w eliminowaniu dolegliwości bólowych brzucha. Nagietek wspiera pracę wątroby, działa przeciwzapalnie i rozkurczowo. Leczy stany zapalne i wzmacnia odporność, jest niezbędny w przypadku ropni u królików. Ziele owsa wykazuje działania moczopędne, dzięki czemu sprzyja pracy układu moczowego.

Skład: mniszek lekarski, zele owsa, kwiat nagietka, kwiat rumianku, pokrzywa, suszone ziele baki lancetowatej, kwiat słonecznika

Więcej informacji

Producent:Vitapol
Rodzaj:Karma ziołowa
WłaściwościUkład pokarmowy, układ moczowy, przeciwzapalnie
Opakowanie:40g
Przeznaczenie:Królik i Gryzoń
Gryzoń:Królik, chomik, świnka morska, koszatniczka, szynszyla
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Vitapol Vita Herbal Mix Ziołowy

Vitapol Vita Herbal Mix Ziołowy

Vitapol Vita Herbal Mix Ziołowy zbilansowana mieszanka ziół dla królików i gryzoni.

Produkty powiązane