Herbal Pets Króliziółka 800g

Nowy produkt

Herbal Pets Króliziółka to zbilansowana mieszanka 27 rodzai ziół, wskazanych w żywieniu królików. 

Więcej szczegółów

41,99 zł brutto

Opis produktu

Herbal Pets Królizółka zbilansowana mieszanka ziół dla królika

Układ pokarmowy królika jest niezwykle delikatny i nie należy ignorować jakichkolwiek problemów z nim związanych. Z pozoru niegroźna biegunka może być dla zajęczaka śmiertelna, a brak bobków może wskazywać na dolegliwości bólowe, wzdęcia, a także zatkanie. Powstaje ono, gdy praca jelit z jakiegoś powodu ustaje – może tak dziać się na skutek zalegania jakiejś treści, na przykład sierści lub produktów, których żołądek królika nie trawi. Właściciele tych zwierząt wiedzą jak ważne jest, by w zasięgu króliczych zębów nie znalazło się nic niepożądanego. To właśnie przez zęby króliki poznają swoje otoczenie, dlatego jego ofiarami często padają kable, meble, książki, a nawet ubrania. O ile królik jest w stanie strawić celulozę, tak inne materiały, jak na przykład tkaniny, guma, czy gąbka, mogą stanowić zagrożenie dla jego układu pokarmowego. Ważne jest, by w celu uniknięcia strat i dla bezpieczeństwa królika, dokładnie zabezpieczyć pomieszczenie, w którym zwierze będzie przebywać. Odpowiednio zbilansowana dieta jest kluczem do długiego i zdrowego życia królika. Obecnie na rynku znajduje się wiele rodzai ziół, które są niezbędnym składnikiem króliczej diety. Samodzielne skomponowanie mieszanki może być dla początkujących właścicieli uszaków skomplikowane, dlatego w takim przypadku dobrym rozwiązaniem będą Króliziółka firmy Herbal Pets.

Herbal Pets Króliziółka specjalistyczna kompozycja 27 rodzai ziół

Codzienna porcja ziół podawanych królikowi powinna składać z minimum dziesięciu różnych gatunków, które będą regulować pracę organizmu. Babka lancetowata wspomaga leczenie kataru, liście malin przysłużą się pracy metabolizmu, zaś nagietek wzmacnia odporność i sprzyja pracy wątroby. Króliziółka to specjalistyczna kompozycja 27 ziół, które można podawać codziennie. Starannie dobrane i zbilansowane składniki regulują pracę całego organizmu. Dużą garść mieszanki należy podawać codziennie. Należy jednak pamiętać, że królik musi mieć zapewniony stały dostęp do siana i wody.

Skład: babka lancetowata, liść lipy, kłącze perzu, kwiat lipy, jeżówka, mniszek ziele, ślaz ziele, nagietek, liść brzozy, mięta, topinambur ziele, melisa, gałązki drzew liściastych (jabłoń, brzoza, wierzba, leszczyna), liść jagody, pokrzywa, hibiskus, płatki słonecznika, karczoch, kwiat dzikiej róży, kwiat malwy, krwawnik, kwiat kocanki piaskowej, kora wierzby, kora brzozy

Więcej informacji

Producent:Herbal Pets
Rodzaj:Suszone zioła
Opakowanie:800g
Przeznaczenie:Dla królików
Czas realizacji:do 4 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Herbal Pets Króliziółka 800g

Herbal Pets Króliziółka 800g

Herbal Pets Króliziółka to zbilansowana mieszanka 27 rodzai ziół, wskazanych w żywieniu królików. 

Produkty powiązane