Alegia Liść Truskawki 90g

Nowy produkt

Alegia Liść truskawki zdrowy składnik mieszanki ziołowej dla królików i gryzoni, korzystnie wpływający na pracę delikatnego organizmu. 

Więcej szczegółów

8,90 zł brutto

Opis produktu

Alegia Liście Truskawki zdrowy składnik ziołowej mieszanki

Utarte przekonania, że gryzonie i króliki mogą jeść wszystko, już dawno stały się obalonym mitem. Potrzeby żywieniowe tych zwierząt powinny odpowiadać temu, co ich dziko żyjący krewni sami mogliby pozyskać z natury. Z całą pewnością suchy chleb, kolby, wapienka i kolorowe karmy, głównie zbożowe, nie są tym, co dziki królik lub chomik, mogłyby znaleźć na łące będącej miejscem ich zamieszkania. Dieta ich udomowionych kuzynów nie powinna zatem odbiegać od tego, co byłyby w stanie samodzielnie pozyskać przebywając na wolności, dlatego właściciele tych drobnych zwierząt powinni wykluczyć niezdrowe produkty, zastępując je choćby naturalnymi ziołami. Przebywający na wolności gryzoń lub przedstawiciel gatunku zajęczaków, posiada dostęp do wielu gatunków drogocennych dla organizmu ziół. Do ich zadań należy regulacja pracy organizmu, czy wsparcie odporności. Starannie dobrana mieszanka odpowiednio zrównoważonych kilkunastu gatunków ziół, płatków kwiatów i korzonków, pomoże zachować pupila w dobrej kondycji. Liście truskawki są uwielbianym przez króliki i gryzonie składnikiem uzupełniającym mieszankę kilka dni w tygodniu.

Alegia Liście Truskawki naturalne wsparcie dla organizmu

Liście Truskawki są niezaprzeczalnym źródłem witamin C, B1, B2 i B3. Zawierają również duże ilości żelaza, istotnego choćby w diecie świnek morskich. Kilka listków podanych 2-3 razy w tygodniu, wpłynie między innymi odkwaszająco i wzmacniająco na organizm. Ponadto liście truskawki działają krwiotwórczo i antyoksydacyjnie, oraz poprawiają przemianę materii. Sprawdzają się również w leczeniu przeziębień, jak również regulują pracę wątroby. Liście truskawki przeciwdziałają szkorbutowi, anemii i wystąpieniu kamicy nerkowej. Wykazują również działania przeciwbiegunkowe oraz wspierają przy stanach zapalnych przewodu pokarmowego. Mogą być również podawane jako składnik mieszanki dla starszych królików. Liście truskawki od firmy Alegia to starannie wysuszony produkt przeznaczony dla królików i gryzoni, który może stanowić uzupełnienie podawanej pupilowi mieszanki. Liście truskawki należy podawać w niewielkich ilościach kilka razy w tygodniu. Szczelnie zamknięty produkt należy przechowywać w suchym miejscu.

Więcej informacji

Producent:Alegia
Rodzaj:Suszone zioła
WłaściwościRegulując pracę wątroby, przeciwgorączkowe, antyoksydacyjne
Opakowanie:70g
Przeznaczenie:Dla królików i gryzoni
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Alegia Liść Truskawki 90g

Alegia Liść Truskawki 90g

Alegia Liść truskawki zdrowy składnik mieszanki ziołowej dla królików i gryzoni, korzystnie wpływający na pracę delikatnego organizmu. 

Produkty powiązane