Super Benek Crystal Compact Żwirek

Nowy produkt

Super Benek Crystal Compact Żwirek to podłoże dla kota w postaci żelu krzemionkowego.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 134 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 134 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,68 zł.


134,90 zł brutto

Opis produktu

Super Benek Crystal Compact Żwirek to podłoże dla kota w postaci żelu krzemionkowego o uziarnieniu 0,5-4mm, który chłonie wilgoć jednocześnie usuwając nieprzyjemne zapachy oraz bakterie. Żwirek charakteryzuje się wysoką czystością, niskim ciężarem oraz doskonałymi właściwościami sorpcyjnymi. Żwirki, te nie zbrylają się, lecz całkowicie pochłaniają dozowane do nich płyny, częściowo odparowując bezzapachowo. Gdy żwirek chłonie zmienia jednocześnie zabarwienie. Od właściciela prawidłowa eksploatacja polega jedynie na usuwaniu stałych odchodów. Produkt można usuwać droga sanitarną. Produkt charakteryzuje się naturalnym zapachem, który koty bardzo dobrze akceptują. Dzięki drobnemu uziarnieniu charakteryzuje się najwyższą wydajnością w klasie żwirków silikonowych. Zawiera domieszkę aktywnych granulek, poprawiających pochłanianie nieprzyjemnych zapachów.

Opakowanie:
- 3,8 L
- 7,6 L
- 11,4 L
- 13 kg


PORADY OD ZOOCENTRUM24:
Warto pamiętać, by regularnie czyścić kuwetę i wymieniać żwirek, w przeciwnym przypadku kot może się zniechęcić i zacznie załatwiać swoje potrzeby w miejscu do tego nie przeznaczonym.

Więcej informacji

Producent:Certech
Rodzaj:Żwirek Sodowy
WłaściwościNiezbrylający
Przeznaczenie:Do kuwet
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Super Benek Crystal Compact Żwirek

Super Benek Crystal Compact Żwirek

Super Benek Crystal Compact Żwirek to podłoże dla kota w postaci żelu krzemionkowego.

Produkty powiązane