BAZYL Żwirek Drewniany Zbrylający 7,5l

Nowy produkt

Żwirek BAZYL Drewniany Zbrylający to naturalny pellet doskonały do kociej kuwety.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 26 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 26 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,52 zł.


26,90 zł brutto

Opis produktu

Bazyl Żwirek Drewniany Zbrylający to naturalna ściółka doskonała dla każdego kota

Na rynku zoologicznym istnieje wiele rodzajów żwirków dla kota. Znajdziemy takie intensywnie perfumowane lub silikonowe o przezroczystej strukturze. Niektóre z nich z łatwością można utylizować w toalecie, a przy innych jest to niewskazane. Znajdziemy także żwirki drewniane, które są naturalne i bardzo bezpieczne. Przykładem takiego żwirku jest Bazyl Żwirek Drewniany Zbrylający. Będzie to doskonałe wypełnienie każdej kociej kuwety. Niejeden właściciel kocura czy kotki wie doskonale, jak wybredne i specyficzne są to zwierzęta. Jednym będzie przeszkadzać zapach odchodów wydobywający się z kuwety, inne natomiast mogą stronić od sztucznie perfumowanych żwirków, co w konsekwencji może objawiać się omijaniem kuwety z daleka. A takie zachowanie jest problematyczne dla właściciela i wszystkich domowników. Dobranie odpowiedniego żwirku to klucz do sukcesu. Jeżeli koty gustują w żwirkach naturalnych - Bazyl Żwirek Drewniany Zbrylający będzie doskonałym wyborem.

Bazyl Żwirek Drewniany Zbrylający jest żwirkiem do kuwety w formie pelletu

Ściółka wykonana została z naturalnych materiałów drewnianych. Pellet nie jest zbyt gruby, doskonale nada się do kociej kuwety. Dzięki swojej naturalności z pewnością nie będzie on powodował reakcji alergicznych. Niewątpliwą zaletą naturalnego żwirku jest to, że można utylizować go na kompostowniku. Jeśli więc właściciel kota posiada podwórko lub działkę – opróżnianie kuwety nie powinno stwarzać większych problemów logistycznych. Można oczywiście również wyrzucać żwirek do toalety, jednak poleca się wyrzucanie jednorazowo niewielkich ilości żwirku. Najlepszym sposobem sprzątania kuwety będzie wyrzucanie zbrylonych fragmentów żwirku na bieżąco do toalety i dokładne jej spłukiwanie. Nie ma konieczności codziennej wymiany całego żwirku, dzięki czemu jest on bardzo ekonomiczny. Ściółka drzewna z dodatkiem żywic roślinnych doskonale sprawdzi się dla kotów nie przepadających za chemicznym zapachem żwirków perfumowanych. Bazyl Żwirek Drewniany Zbrylający to doskonały produkt zarówno dla kociąt do nauki korzystania z kuwety, jak i dla dorosłych kotów. Pellet jest lekki i ma właściwości pomocne w dobrym absorbowaniu wilgoci. Powstaje ze sprasowanych trocin drzew iglastych i dodatku żywic roślinnych.

Pojemność: 7,5 L

Więcej informacji

Producent:Bazyl
Rodzaj:Drewniany
WłaściwościZbrylający
Tryb życia:Niewychodzące na zewnątrz

Opinie

Napisz opinię

BAZYL Żwirek Drewniany Zbrylający 7,5l

BAZYL Żwirek Drewniany Zbrylający 7,5l

Żwirek BAZYL Drewniany Zbrylający to naturalny pellet doskonały do kociej kuwety.

Produkty powiązane