Bazyl Żwirek Dla Kota

Nowy produkt

Bazyl Żwirek Dla Kota to żwirek bentonitowy, drobnoziarnisty wypełniacz do kuwet dostępny w czterech wariantach zapachowych.

Więcej szczegółów

15,90 zł brutto

Opis produktu

Bazyl Żwirek dla Kota to propozycja perfumowanego żwirku doskonałego do kociej kuwety

Jak wiadomo koty mają swoje upodobania. Jedne będą preferowały naturalne, bezzapachowe żwirki drewniane, inne będą wolały raczej te perfumowane. Podobnie jest z kuwetami – na otwartej przestrzeni dużego mieszkania kot zdecydowanie lepiej będzie czuł się w krytej kuwecie, mała i pełna zakamarków łazienka z powodzeniem może być zaopatrzona w odkrytą kuwetę. Wybór odpowiedniego żwirku jest ważny, ponieważ między innymi od wypełnienia kuwety będzie zależało to, czy kot bez problemów zechce z niej korzystać. Warto więc zrobić rozeznanie i wybrać ten, który najbardziej odpowiada kotu. W przeciwnym razie może nas czekać niestety koci bunt w postaci załatwiania potrzeb fizjologicznych w miejscach do tego nieprzeznaczonych i niemile widzianych przez właścicieli zwierzęcia. Seria żwirków dla kota Bazyl w trzech interesujących zapachach to doskonała alternatywa dla zwykłych, bezzapachowych żwirków bentonitowych.

Bazyl Żwirek dla Kota to doskonała propozycja stworzona dla kotów preferujących żwirki zapachowe

Bentonit najwyższej jakości, z którego wykonuje się żwirki Bazyl ma bardzo wysoką zawartość montmorylonitu, bo aż 80%. Montmorylonit to minerał należący do rodziny krzemianów, który ma doskonałe właściwości absorbujące wilgoć. Frakcja żwirków bentonitowych Bazyl jest jednorodna i drobna, dzięki czemu kotu wygodnie jest zakopywać odchody. Właściwości zbrylające żwirku pozwalają na jego oszczędność, dzięki czemu można wyrzucać ba bieżąco odchody, które zbryliły się w grudki. Żwirki Bazyl są bezpyłowe, dzięki czemu nie brudzą otoczenia. Nie trzeba każdorazowo wymieniać całego wypełnienia kuwety, z powodzeniem można to robić raz na jakiś czas, a na bieżąco sprzątać tylko świeże, zbrylone wraz ze żwirkiem odchody. Biodegradowalność i bardzo wysoka chłonność sprawia, że żwirki zapachowe Bazyl są bardzo popularne i doskonale sprawdzają się w domach, w których mieszkają koty niewychodzące. Są antyalergiczne i higieniczne, co zostało potwierdzone certyfikatem Państwowego Zakładu Higieny. Surowiec, z którego pochodzi żwirek Bazyl pozyskiwany jest na Słowacji z najczystszych złóż.

Żwirek dostępny jest w czterech wariantach:

  • Morski (Sea)
  • Leśny (Pine)
  • Lawendowy (Lavender)
  • Uniwersalny (Universal)

Pojemność: 5,3 L

Więcej informacji

Producent:Bazyl
Rodzaj:Bentonitowy
WłaściwościZbrylający
Przeznaczenie:Do kuwet
Tryb życia:Niewychodzące na zewnątrz
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Bazyl Żwirek Dla Kota

Bazyl Żwirek Dla Kota

Bazyl Żwirek Dla Kota to żwirek bentonitowy, drobnoziarnisty wypełniacz do kuwet dostępny w czterech wariantach zapachowych.

Produkty powiązane