Pestell Easy Clean Probiotic Żwirek Neutralizujący Bakterie

Nowy produkt

Pestell Easy Clean Probiotic to innowacyjny żwirek dla kota neutralizujący bakterie i brzydki zapach.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

42,99 zł brutto

Opis produktu

Pestell Easy Clean Probiotic

Wydajność zbrylania jest bardzo ważna - wszystkie żwirki Easy Clean radzą sobie z tym świetnie. Ale jak naprawdę efektywnie neutralizować zapach z kuwety? Skąd bierze się ten nieprzyjemny zapach? Jest to pytanie, na które odpowiedź wydaje się być oczywista. Odchody kota, które mamy na myśli są tylko tym co widać gołym okiem. Rzeczywistą przyczyną są bakterie. Pestell Easy Clean Probiotic jest to żwirek, który zwalcza realną przyczynę brzydkiego zapachu. Dzięki Bacillus Probiotic bakterie są neutralizowane zanim zaczną się namnażać.

Easy Clean Probiotic - nie maskuje zapachów, on eliminuje ich powstawanie

Pestell Easy Clean Probiotic to oryginalny, zbrylający, wieloskładnikowy żwirek z technologią probiotyczną. Jest całkowicie bezpieczny - zarówno dla kota jak i właścicieli. Swoją wyjątkową skuteczność zawdzięcza specjalnemu procesowi produkcyjnemu. W tym procesie do standardowej treści zbrylającego żwirku bentonitowego dodawane są miliardy komórek probiotycznych. Dokładnie jeden miliard na każdy kilogram żwirku. Odpowiednie wymieszanie składników zapewnia idealną neutralizację bakterii przez 7 dni.

Probiotyki nie działają od razu. Pozostają w uśpieni, aż do momentu, w którym pojawi się wilgoć w żwirku. Cząsteczki probiotyczne "atakują" bakterie pochodzące z odchodów zwierząt zanim te zdążą wytworzyć nieprzyjemny zapach.

Warte zauważenia jest również opakowanie. Dzięki technologii szczelnego zamykania Velctro Press Lock możesz komfortowo przechowywać niewykorzystany żwirek. Zawartość z otwartego opakowania nie będzie się wysypywać w niepożądanym miejscu. 

Więcej informacji

Producent:Pestell
Rodzaj:Żwirek higieniczny
WłaściwościBakteriobójczy
Opakowanie:Foliowe
Przeznaczenie:Do kuwet
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Pestell Easy Clean Probiotic Żwirek Neutralizujący Bakterie

Pestell Easy Clean Probiotic Żwirek Neutralizujący Bakterie

Pestell Easy Clean Probiotic to innowacyjny żwirek dla kota neutralizujący bakterie i brzydki zapach.

Produkty powiązane