Cat's Best Smart Pellets Żwirek Zbrylający Dla Kotów Długowłosych

Nowy produkt

Żwirek Cat's Best dostosowany do potrzeb kotów długowłosych.

Więcej szczegółów

44,40 zł brutto

Opis produktu

Zależy Ci na zdrowiu Twojego kota? Zadbaj o jego odżywianie i higienę. Z higieną pomoże Ci żwirek Cat's Best.

Specjalny kształt granulek zmniejsza przyleganie do futra i łap, znacznie zmniejszając usuwanie ściółki z kuwety.

Pelety Cat Smart Smart wykorzystują również naturalną moc wyrafinowanych aktywnych włókien drzewnych, które skutecznie pochłaniają i głęboko otaczają ciecze i zapachy - nawet 7-krotnie większą od ich objętości. Dlatego w bardzo naturalny sposób zapachy są tak trwale związane, że ściółka może pozostać do 7 tygodni w kuwecie. Najlepsze inteligentne pelety Cat działają najlepiej, gdy po prostu wyrzucasz stałe odpady i grudki, które tworzą się po regularnym wchodzeniu do toalety lub do toalety domowej - za pomocą oryginalnej miarki Cat's Best, która ma odpowiedni rozmiar do wielkości peletu. Oszczędza to wysiłek i koszty oraz zapewnia odpowiedni dla gatunku komfort higieny dla Twojego kota.

Podobnie jak wszystkie najlepsze produkty Cat's Best, najlepsze inteligentne pelety Cat's best są wykonane wyłącznie ze źródeł odnawialnych i dlatego są trwałe i biodegradowalne.

Natura górą!

Dzięki stuprocentowo naturalnej kompozycji Cat's Best, pochłania on nieprzyjemne zapachy. Jest także łatwy do oczyszczenia - tworzące się grudki można usuwać bez konieczności całkowitej wymiany podłoża, które zachowuje swoje wartości nawet do 6 tygodni leżenia w kuwecie. 

Inne zalety żwirku Cat's Best Smart Pellets

Żwirek Cat's Best jest też stuprocentowo biodegradowalny - można spłukiwać go w toalecie bez obaw o zatory w kanalizacji! Takiej wygody nie znajdziesz nigdzie indziej!

Więcej informacji

Producent:Cat's Best
Rodzaj:Drewniany
Przeznaczenie:Koty długowłose
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Cat's Best Smart Pellets Żwirek Zbrylający Dla Kotów Długowłosych

Cat's Best Smart Pellets Żwirek Zbrylający Dla Kotów Długowłosych

Żwirek Cat's Best dostosowany do potrzeb kotów długowłosych.

Produkty powiązane