Biokat's Classic Cotton 3in1 Żwirek dla Kota

Nowy produkt

Biokat's Classic Cotton 3in1 Żwirek dla Kotów silnie absorbujący ze zbrylającymi granulkami w trzech rozmiarach, o delikatnym zapachu kwiatów bawełny. 

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

32,00 zł brutto

Opis produktu

Biokat’s Classic Cotton 3in1 żwirek dla kotów o delikatnym zapachu kwiatów bawełny

Właściciele kotów wiedzą, jak ciężko jest niekiedy sprostać oczekiwaniom tak silnych indywidualistów. Dotyczy to zarówno ich żywienia, jak również doboru zabawek, a nawet żwirku. Często niewłaściwy format granulek, czy silny zapach, mogą zniechęcić kota do korzystania z kuwety, a tym samym pozostawiania nieczystości w miejscach do tego nieprzeznaczonych. Przy wyborze odpowiedniego żwirku należy przede wszystkim kierować się jakością granulatu – ten słabszej jakości nie tylko nie poradzi sobie z odpowiednim pochłanianiem nieczystości, ale również jego właściwości absorpcyjne nieprzyjemnych zapachów mogą okazać się niewystarczające. Na rynku dostępnych jest wiele rodzai żwirków – drewniane, silikonowe, sodowe, jednak najczęstszym wyborem kocich właścicieli pada podłoże bentonitowe o właściwościach zbrylających. Biokat’s Classic Cotton 3in1 to propozycja żwirku silnie zbrylającego i chłonnego z granulkami w trzech rozmiarach, o delikatnym, przyjemnym zapachu kwiatów bawełny.

Biokat’s Classic Cotton 3in1 zbrylający wydajny żwirek z granulkami w trzech rozmiarach

Biokat’s Classic Cotton 3in1 to propozycja silnie zbrylającego żwirku, który wyróżnia się przede wszystkim trzema rozmiarami granulek. Takie połączenie drobinek zapewnia większą stabilność grudek, lepszą wydajność oraz szybkie wiązanie nieprzyjemnych zapachów. Duże granulki podobnie jak gąbka bardzo dobrze pochłaniają płyny i szybko absorbują przykre aromaty. Średnie ziarenka po zetknięciu z płynem łączą się ze sobą w twarde, stabilne grudki, zaś równomiernie rozmieszczone małe granulki przede wszystkim zwiększają wydajność żwirku. Biokat’s Classic Cotton jest żwirkiem, który charakteryzuje również niewielka ilość pyłu, a także delikatny, przyjemny zapach kwiatów bawełny. Dzięki formule AromaProtect przykre zapachy są szybko absorbowane, a w ich miejsce uwalniania jest świeża woń. Zapach ten nie jest on mocno wyczuwalny, nie powinien więc on drażnić nawet wyczulone na aromaty koty, tym samym nie zniechęca do korzystania z kuwety i załatwiania potrzeb poza jej obszarem. Ekonomiczne, pięciokilowe opakowanie powinno wystarczyć do 20 dni użytkowania.

GRATIS PRZY ZAKUPIE DWÓCH ŻWIRKÓW 5KG
WITAMINY WYSYŁAMY LOSOWO!

VetExpert Skin & Coat suplement diety poprawiający kondycję skóry i wygląd sierści Bogaty w składniki wspomagające dogłębne odżywianie okrywy włosowej i skóry. To produkt wskazany dla zwierząt z suchą, łuszczącą się skórą i matową, wypadającą sierścią, jak również ze stwierdzonymi problemami dermatologicznymi. Więcej o produkcie tutaj.

VetExpert Immune System witaminy dla psów i kotów wspomagające naturalną odporność organizmu. Preparat można stosować niezależnie od wieku czworonoga - odpowiedni zarówno dla młodych zwierząt w fazie rozwoju, jak również dla seniorów oraz suk i kotem ciężarnych. Więcej o produkcie tutaj.

VetExpert Calm & Relax suplement diety dla psów i kotów wspomagający zwalczanie nasilających się objawów stresu i niepokoju. Starannie dobrane składniki mają za zadanie wyciszyć zwierzę w sytuacjach mogących wywołać u nich niepożądane odczucia. Więcej o produkcie tutaj

Data ważności: 05.2020

Więcej informacji

Rodzaj:Żwirek
WłaściwościZbrylający
Przeznaczenie:Do kuwet
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Biokat's Classic Cotton 3in1 Żwirek dla Kota

Biokat's Classic Cotton 3in1 Żwirek dla Kota

Biokat's Classic Cotton 3in1 Żwirek dla Kotów silnie absorbujący ze zbrylającymi granulkami w trzech rozmiarach, o delikatnym zapachu kwiatów bawełny. 

Produkty powiązane