Barry King Żwirek Bentonit dla Kota

Nowy produkt

Barry King Żwirek Bentonit to w 100% naturalny, bentonitowy i silnie zbrylający żwirek do kuwety z drobnymi granulkami. Pochłania wilgoć oraz nieprzyjemne zapachy.

Więcej szczegółów

17,90 zł brutto

Opis produktu

Barry King Żwirek Silnie Zbrylający dla Kota

Koty to ogromne czyściochy i bardzo dużo swojego czasu poświęcają na mycie i pielęgnację sierści. Bardzo dużą wagę przywiązują do wyglądu oraz estetyki, dlatego też utrzymywanie ich kuwety w czystości to bezwzględny obowiązek każdego właściciela. Regularna wymiana podłoża oraz codzienne oczyszczanie z brudów oraz zanieczyszczeń jest niezwykle ważne, aby nasz mruczek chętnie z niej korzystał. Niestety odpowiedni wybór kociej toalety oraz podłoża może nie okazać się wcale taki łatwy jak nam się wydaje. Przede wszystkim kuwetę oraz żwirek wybiera tak naprawdę nasz kot, a nie my i nie zniechęcajmy się, jeśli pierwszy zakup okaże się nietrafiony. Istnieje wiele rodzajów podłoża, takie jak: bentonitowy, drewniany, kukurydziany czy silikonowy. Każdy z nich ma różne właściwości, różną wielkość granulek oraz oczywiście różną cenę. Jeśli zauważymy, że nasz kot załatwia się poza kuwetą, jest to wyraźny znak, że podłoże może nie być dla niego odpowiednie. W takiej sytuacji należy wymienić żwirek na inny tak, aby zapewnić mu komfort oraz wygodę podczas korzystania.

Żwirek Bentonitowy Przyjazny Środowisku

Żwirek Bentonitowy to jeden z najbardziej popularnych rodzajów żwirków, po który sięgają koci właściciele. Podłoże Bentonit od Barry King to silnie zbrylające podłoże o niewielkich granulkach, które są delikatne dla kocich łapek. Jest w 100% naturalne i przyjazne środowisku. Żwirek został stworzony na bazie bentonitu, nie pyli się oraz nie przywiera do dna kuwety. Podczas zbrylania się tworzy zbite i zwarte bryłki, które zapewniają dobrą ochronę antybakteryjną oraz higienę. Podłoże Barry King jest wydajne (nawet do 6 tygodni), dzięki czemu nie wymaga wymiany co kilka dni. Ponadto żwirek nie zawiera substancji szkodliwych dla ludzi oraz zwierząt i zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Barry King Żwirek Bentonit dostępny jest w trzech wariantach zapachowych:

- Lawendowy: z delikatnym i uspakajającym olejku lawendowym
- Leśny: o lekkim i łagodnym zapachu leśnym
- Naturalny

Więcej informacji

Producent:Barry King
Rodzaj:Bentonitowy
WłaściwościZbrylający
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Barry King Żwirek Bentonit dla Kota

Barry King Żwirek Bentonit dla Kota

Barry King Żwirek Bentonit to w 100% naturalny, bentonitowy i silnie zbrylający żwirek do kuwety z drobnymi granulkami. Pochłania wilgoć oraz nieprzyjemne zapachy.

Produkty powiązane