Super Benek Pinio Żwirek Drewniany

Nowy produkt

Super Pinio Żwirek to ściółka dla zwierząt domowych takich jak: koty, chomiki, świnki morskie, króliki, szynszyle oraz ptaki.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

12,90 zł brutto

Opis produktu

Super Pinio Żwirek posiada naturalne aromaty drewna sosnowego lub świerkowego, które tworzą wokół kuwety przyjemny odświeżający zapach. Granulat poprzez swoje właściwości stwarza naturalne i przyjazne środowisko dla naszego pupila, a nam pozwala w prosty i wygodny sposób utrzymać czystość i higienę w jego otoczeniu. Super Pinio jest uniwersalnym granulatem stosowanym jako ściółka dla zwierząt domowych takich jak: koty, chomiki, świnki morskie, króliki, szynszyle oraz ptaki. Jest to produkt naturalny powstały z mikrowłókien drewna sosnowego i świerkowego bez dodatków chemicznych. Posiada bardzo wysoką wchłanialność oraz doskonale wiąże zapachy, jest przyjazny dla środowiska i zwierząt, można go z łatwością usunąć drogą sanitarną ponieważ jest w 100% biologicznie odbudowywalny. Granulat ten poprzez swoje właściwości stwarza naturalne i przyjazne środowisko dla naszego pupila, a nam pozwala w prosty i wygodny sposób utrzymać czystość i higienę w każdej kuwecie i klatce.

Opakowanie:
- 5 L
- 10 L
- 35 L

Zapachy:
- Naturalny
- Zielona Herbata
- Cytrus 
- Tajga

Zalety:
* duża chłonność,
* pochłanianie nieprzyjemnych zapachów,
* łatwość usuwania,
* naturalność,
* ulega biodegradacji.

Surowiec:
Naturalne drewno z drzew iglastych.
Dedykowany jest wszystkim zwierzętom realizującym swoje potrzeby fizjologiczne w warunkach domowych w tym min. kotom, królikom, gryzoniom, ptakom oraz gadom.

PORADY OD ZOOCENTRUM24 :
Warto pamiętać, by regularnie wymieniać żwirek i czyścić kuwetę, w przeciwnym przypadku kot może się zniechęcić i zacznie załatwiać swoje potrzeby w miejscu do tego nie przeznaczonym.

Więcej informacji

Producent:Certech
Rodzaj:Drewniany
Przeznaczenie:Do kuwet
Czas realizacji:3 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Super Benek Pinio Żwirek Drewniany

Super Benek Pinio Żwirek Drewniany

Super Pinio Żwirek to ściółka dla zwierząt domowych takich jak: koty, chomiki, świnki morskie, króliki, szynszyle oraz ptaki.

Produkty powiązane