Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nauka czystości

( ilość produktów: 9 )

Nauka czystości jest jednym z zadań, jakie czekają Cię, jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem uroczego szczeniaka. Etap szczenięcy jest bardzo ważny, jeśli chodzi o naukę pożądanych zachowań, także tych związanych z higieną. Jest to moment, gdzie musisz zmierzyć się z wychowaniem psa, nie tylko grzecznego, ale i dbającego o czystość. Niestety małe psy na początku załatwiają swoje potrzeby wszędzie, gdzie tylko to możliwe - także w miejscach, w których szczególnie zależy nam na schludności. Nauka czystości rządzi się swoimi prawami, musisz być nie tylko konsekwentny, ale i cierpliwy. W tym samym czasie, kiedy będziesz tłumaczyć szczeniakowi, co i gdzie mu wolno, zdecyduj się na zakup specjalnych podkładów, dzięki którym zminimalizujesz straty i zmniejszysz liczbę zabrudzonych miejsc w mieszkaniu. Zamiast rozkładania gazet i ręczników w całym domu, lepiej zaopatrzyć się w chłonne, higieniczne podkłady dla szczeniąt. W ofercie naszego sklepu znajdziesz podkłady wykonane z długich włókien celulozy z foliowanym, wodoodpornym spodem. Tak zaprojektowany podkład pozwoli zachować dobry stan podłóg czy kanapy, na których przebywa szczeniak.

Podkłady higieniczne dla szczeniąt znajdą swoje zastosowanie także w przypadku podróży, kiedy musisz pomyśleć o wyściółce środka klatki transportowej. Dzięki pikowanej fakturze płyn nie wycieknie spoza materiału i nie zabrudzi sąsiednich obszarów.

Nauka czystości powinna opierać się na przemyślanych działaniach. Rozłóż podkład blisko miejsca, w którym śpi szczeniak. Obserwuj jego zachowanie i połóż czworonoga na podkładzie po każdym posiłku i piciu. Na samym początku pozwól załatwić się szczeniakowi na podkładzie, ale z czasem przenieś podkład pod same drzwi, a w dalszej kolejności na zewnątrz. Szczeniak musi nauczyć się, że nawet, jeśli ma przyzwolenie na załatwianie się w domowych warunkach, powinien robić to w jednym miejscu. Dlatego też podkłady będą dobrym pomysłem, który ułatwi nam naukę czystości pupila.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 641 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-12
Wszystko świetnie, obsługa doskonała na sześć z wielkim plusem. Polecam !!!
2024-05-06
Ok
pixel